Tento týden akce na Balík do ruky za 30 Kč. Doprava zdarma pro objednávky nad 1700 Kč.

Pandoo | Bambusová brčka - 12 ks

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Pandoo
239 Kč / ks 197,52 Kč bez DPH
Expedujeme 16.4.
Možnosti doručení

Bambusová brčka jsou 100% biologicky odbouratelná vyrobena z ekologicky pěstovaného bambusu. Bambus je rychle obnovitelný zdroj - udržitelné řešení.

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

 Bambusová brčka s kartáčkem

Opakovaně použitelná bambusová brčka jsou praktickou a ekologickou alternativou k papírovým, nerezovým a plastovým brčkům na pití.

Udržitelný a ekologický produkt
Opakovaně použitelné a snadno čistitelné
Zdravé a přirozené potěšení
Vysoce kvalitní design

Bambusová brčka na pití jsou lehká a extrémně robustní, díky čemuž jsou ve srovnání se skleněnými brčky vhodná na cesty a s dětmi.

 

Průměr: Ø6-11 mm (každé brčko je jedinečné, protože je vyrobeno přímo z bambusového brčka. V důsledku toho se barva a průměr každého brčka na pití liší.)
Délka: 20 cm 

Barva: přírodní hnědá

Likvidace: Brčka jsou biologicky odbouratelná a lze je vyhodit do organického odpadu. Kartáč vyhoďte do zbytkového odpadu. Karton 100% bez plastů a biologicky odbouratelný. Obal vyhoďte do odpadního papírového odpadu.

Pokyny pro údržbu:  Brčka lze snadno čistit vlažnou vodou a trochou mycího prostředku pomocí dodávaného čisticího kartáčku. Po opláchnutí nechte brčka dobře vyschnout. Nenechávejte brčka v tekutině po dlouhou dobu, například přes noc, abyste zajistili jejich dlouhou životnost.

Složení: 100% bambus

 

Přírodní brčko na pití bez plastů

Vědomě se vyhněte jednorázovým brčkům s bambusovými brčky od Pandoo

Naše oceány se topí v plastovém odpadu. Každý rok skončí v oceánech 4,8 až 12,7 milionu tun plastů. Nejen, že znečišťují naše pláže, ale také každoročně zabíjejí desítky tisíc zvířat. S brčky Pandoo z bambusu si můžete být jisti, že vaše brčko neskončí na rajské pláži nebo v nose želvy.

Pro udržitelnou alternativu byste se také měli vyhnout plastům v obalech, a proto jsou naše bambusová brčka balena bez plastů.

Snímek obrazovky 2024-03-23 171642

Trvanlivá a opakovaně použitelná alternativa

Brčka na pití jsou ideální alternativou lahodných nápojů a koktejlů

Ať už jde o vodu, džusy nebo propracované koktejly a nápoje - brčka Pandoo jsou dobrou volbou nejen z vizuálního hlediska, ale také z hlediska životního prostředí. Snadno se čistí pod vlažnou vodou s trochou mýdla a znovu se používají.

Studie environmentální organizace Seas at Risk z června 2017 zjistila, že v celé EU se ročně použije 36,4 miliardy brček. Ekvivalent jednoho Evropana spotřebuje 71 brček ročně. U alternativy Pandoo používáte pouze 12 stejných brček znovu a znovu.


mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

logo Pandoo

S pomocí ClimatePartner, jednoho z předních poskytovatelů řešení pro ochranu klimatu ve společnostech, nabízí Pandoo klimaticky neutrální produkty. ClimatePartner je podporuje při výpočtu, snižování a kompenzaci emisí CO2. Celý proces je sledovatelný díky označení ClimatePartner a certifikátu. 

Klimatická neutralita znamená, že emise CO2 produktů (od surovin přes výrobu až po dopravu) jsou kompenzovány projekty na ochranu klimatu. 

Posláním Pandoo je snížit znečištění a odlesňování.

Kdekoliv je to možné, snaží se jednorázovým produktům vyhnout. Všechny produkty jsou vyrobeny tak, aby si u vás našly své místo snadno a pohodlně. Protože každý malý plastový výrobek, kterému se ve svém každodenním životě vyhýbáte, je znát.