Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Sonett | Přípravek na škrobení a žehlení - 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Sonett
98 Kč / ks 80,99 Kč bez DPH
Je skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Účinný a ekologický přípravek pro snadnější žehlení.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

Sonett přípravek na škrobení a žehlení

 

 
Oděvy zůstávají bez záhybů, odpuzují nečistoty a zachovávají tvar po delší dobu. Přípravek totiž zpevňuje, vyhlazuje a pečuje o všechny textilie vyrobené z bavlny, lnu, konopí a směsových tkanin.

Potěší vás jemná vůně pelargónie a levandule z kontrolovaného ekologického pěstování.

Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Rostlinný líh (etanol) se získává kvašením rostlinného škrobu. Ve sprejovém škrobu Sonett se primárně používá pro trvanlivost produktu. Vlastní účinnou látkou je rostlinný škrob, který se získává z ekologicky pěstovaných brambor. Olivové mýdlo, vyrobené z organicky pěstovaného olivového oleje a sulfátovaného ricinového oleje, získané přímou reakcí ricinového oleje s kyselinou sírovou, zvyšuje kluznost při žehlení.

Biologické odbourávání

Mýdlo ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě, své vlastností snižující povrchové napětí (primární odbourávání). Vápenaté mýdlo je následně ze 100 % rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). Cukrové smáčedlo a deriváty kokosového oleje jsou získávány chemickou konverzí pomocí kyselin ze surových materiálů čistě rostlinného původu a kompletně si zachovávají svou přirozenou strukturu. Pro mikroorganismy je proto snadné je kompletně rozložit. ETANOL je do přírodního cyklu navrácen během několika hodin.

 

Před použitím protřepejte. Nastříkejte na oděv ze vzdálenosti cca 20 cm. Nepoužívejte funkci napařování žehličky. V případě ucpání pumpičky, propláchněte teplou vodou.

 

Produkty Sonett uchovávejte v suchu a v uzavřeném obalu mezi 10-25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. Krátké poklesy teploty pod nebo nad jsou možné bez poškození výrobku.

 

Prohlášení o výrobku

 • Rostlinný alkohol (etanol) 5-15 %
 • Rostlinný škrob z certifikovaného ekologického pěstování 1–5 %
 • sulfátovaný ricinový olej <1 %
 • Bio mýdlo z olivového oleje <1 %
 • Citrát <1 %
 • Esenciální olej (pelargonie, levandule) z certifikovaného ekologického pěstování <1 %
 • Voda, rozvířená až do 100 %

Technické specifikace

 • Hustota: (20 °C) přibližně 0,991 g / cm³
 • Hodnota pH: (20 °C, 5 g / l H?O) přibližně 7–8

Složení:

Voda, Alkohol, Polysacharid * (Amylum solani *), Sulfátovaný ricinový olej, Draselné mýdlo *, Citrát sodný / draselný, Parfém *, Citronellol *, Geraniol * Linalool *

*produkt ekologického zemědělství

Nevhodné pro hedvábí, umělé hedvábí a jiná umělá vlákna. Používejte v dobře větraných prostorech. Aerosol se nesmí inhalovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

 • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
 • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
 • enzymy,
 • fosfáty,
 • optické zjasňovače,
 • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.