11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Eco Natural by York | EKO opakovaně použitelné utěrky v roli - 30 ks

3 hodnocení
89 Kč / ks 73,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Opakovaně použitelné bavlněné utěrky - ekologická alternativa papírové utěrky. 1 balení = 5 balení papírových utěrek. Dobře absorbují vodu a shromažďují prach.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

  Opakovaně použitelné bavlněné utěrky

Měkké a extrémně odolné opakovaně použitelné bavlněné utěrky v roli. Nepoškrábou choulostivé povrchy, takže bezpečně vyčistíte kuchyňské a koupelnové obklady, okna, zrcadla nebo indukční varnou desku.

Produkt je zcela přírodní a biologicky odbouratelný. .Vhodné pro alergiky.

Kuchyňské utěrky v roli 30 ks

  • Vynikající sběr nečistot a vysoká absorpce vody: Kuchyňské utěrky jsou navrženy tak, aby velmi dobře sbíraly nečistoty a dokonale absorbovaly tekutiny. Jsou ideální pro utírání prachu a pracovní desky v kuchyni.

  • Snadná údržba: Po použití lze utěrky jednoduše opláchnout pod tekoucí teplou vodou, důkladně protřepat a osušit. Díky tomu jsou připravené k opětovnému použití. Navíc nevydávají nepříjemný zápach, což zajišťuje jejich čistotu a hygienu.

  • Čirá perforace pro snadné odtržení: Kuchyňské utěrky mají čirá perforace, která výrazně usnadňuje odtržení jednotlivých ubrousků. To znamená pohodlí a praktičnost při jejich používání.

  • Odolné a lepší než papírové ručníky: Tyto utěrky jsou mnohem odolnější než papírové utěrky. To znamená, že je nemusíte vyhazovat po prvním použití. Můžete je opakovaně využívat, což přináší úsporu peněz a zároveň přispíváte k ochraně životního prostředí.Obal je
100% bez plastů a biologicky odbouratelný.

 Velikost hadříku: 22,5 x 23 cm

Obsah balení: 30 ks utěrek v roli


mceclip0
Složení:
100% bavlna

utěrky Iutěrky
mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

econaturallogo

YORK je polský výrobce čisticích prostředků s více než 29letou tradicí. Hlavní sídlo a výrobní závod se nachází v Polsku. Jejich čistící prostředky najdete ve více než 80 zemích po celém světě. 

Nabízí kompletní řadu čisticích doplňků vyrobených z recyklovaného odpadu a obnovitelných surovin - Eco Natural by York. Odolné a extrémně funkční produkty. Zaměřují se na používání přírodních obnovitelných surovin, jako je bavlna, bambus, celulóza a sisal. 

EKOLOGIE V YORKU

Ekologie byla vždy důležitým bodem v jejich firemní činnosti, ne jen móda. Vynakládají maximální úsilí a implementují řadu řešení, abych zajistili, že jejich čistící prostředky budou vytvořeny s respektem k okolnímu světu.
 
Budovy a vodu vytápí teplem, které poskytuje práce výrobních strojů. Proti šíření hluku používají protihlukové zástěny. Implementovaná řešení jim umožňují také minimalizovat emise prachu, plynů a zápachu do životního prostředí. 
eco1

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Specifičnost činnosti YORK určuje typ materiálů používaných k výrobě. Jejich nabídka zahrnuje přes 700 produktů, z nichž většina je vyrobena z různých druhů plastů. Z tohoto důvodu YORK již několik let podniká kroky ke snížení negativního dopadu své činnosti na životní prostředí. 

100 % polypropylenového a PET odpadu vzniklého při výrobních procesech je recyklováno do jiných produktů. 

UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ

YORK se chce chovat jako typická společnost budoucnosti a žít tak v symbióze s přírodou. Chtějí spotřebitele vzdělávat, zvyšovat jejich ekologické povědomí a povzbuzovat je k používání čisticích prostředků z ekologických surovin s využitím ekotechnologií.

             eco3
  

Věděli jste, že 

  • Pěstování bambusu nevyžaduje použití pesticidů a jiných umělých hnojiv?
  • Sisal agáve je třetí nejdůležitější rostlinou pěstovanou pro vlákna?
    Bambus absorbuje více CO2 z atmosféry a vytváří až o 35 % více kyslíku než stromy?
  • Recyklace bavlny šetří vodu, energii a barviva použitá ve výrobním procesu? 
  • Ocel je 100% recyklovatelný materiál?

fsc_pefc Certifikáty FSC a PEFC

obnovitelné_zdroje Obnovitelné zdroje

recyklace Recyklovaný materiál

papírové_obaly Papírové obaly

opakovaně_použitelné_produkty Opakovatelně použitelné produkty