Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Rapunzel

logo-rapunzel-naturkost-legau

Výrobce přírodních potravin Rapunzel úspěšně vyrábí bio z lásky od roku 1974 a je jedním z předních bio výrobců v Evropě. Chceme obdělávat půdu tak, aby zůstala obyvatelná i pro budoucí generace.

Na cestě k tomuto cíli hraje ekologické zemědělství klíčovou roli. Více než 45 let zkušeností jako výrobce biopotravin, propagují ekologické zemědělství po celém světě. A jsou přesvědčeni, že zdravé a dobře snášené potraviny mohou produkovat pouze lidé, kterým se daří dobře.

Rapunzel Naturkost je jedním z předních bio výrobců v Evropě. Všechno to začalo velmi skromně: V roce 1974 založili Joseph Wilhelm a Jennifer Vermeulen soběstačnou komunitu na farmě s malým obchodem se zdravou výživou v bavorském Augsburgu.

 Za více než 45 let své existence se společnost vyvinula v mezinárodně působící rodinný podnik s více než 500 zaměstnanci a sortimentem přibližně 550 vegetariánských bioproduktů. Mnohé z nich jsou fair trade. Jádrem prodejních aktivit je distribuce značky Rapunzel, zejména v oblasti obchodu s přírodními potravinami v Německu a na mezinárodní úrovni. Zde Rapunzel pokračuje v nastavování standardů s inovativními nápady.Rapunzel se rozrostla, ale myšlenka zůstala v průběhu let vždy stejná: vyrábět certifikované organické, přírodní a vegetariánské potraviny.

 

 

1 položek celkem
Rapunzel susene datle bez pecky 250g
Akce
79,46 Kč bez DPH
89 Kč / ks

Vypeckované datle sušené na slunci. Zlatavé až jantarové plody mají obzvláště šťavnatou a pevnou dužinu. Chutnají jedinečně ovocně sladce s jemnou medovou a karamelovou vůní. 

60752

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem