11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Moltex

Výstřižek

Renomovaný výrobce ekologických plenek

Moltex plenky jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, zdraví dětí a pohodlí. Zde je několik informací o značce Moltex:

  1. Ekologické plenky: Moltex plenky jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů a jsou biologicky odbouratelné, což minimalizuje jejich dopad na životní prostředí. Obsahují certifikovanou bavlnu, celulózu z udržitelných zdrojů a plsti z rostlinných materiálů.

  2. Certifikáty: Moltex plenky jsou certifikovány různými ekologickými značkami, jako například FSC (Forest Stewardship Council) pro udržitelné získávání dřeva, Nordic Ecolabel pro šetrnost k životnímu prostředí, a dalšími certifikáty potvrzujícími jejich ekologickou a udržitelnou povahu.

  3. Bez škodlivých látek: Moltex plenky jsou dermatologicky testovány a neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou ftaláty, PVC, parabeny nebo GMO.

  4. Výkonnost: Moltex plenky nabízejí vysokou absorpční schopnost, což zajišťuje suchost a pohodlí pro děťátko.

  5. Velikosti: Moltex plenky jsou k dispozici ve velké škále velikostí, které odpovídají různým věkovým kategoriím dětí, od novorozenců po batolata.

  6. Udržitelnost: Moltex se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí tím, že používá obnovitelné materiály, minimalizuje odpad a zvyšuje recyklovatelnost svých produktů.

4 položek celkem
moltex pure nature detske pleny midi 4 9 kg 33 ks
214,05 Kč bez DPH
259 Kč / ks

Jednorázové hypoalergenní ekologické pleny Moltex pro děti o hmotnosti 4-9 kg jsou dermatologicky testované a šetrné k citlivé dětské pokožce.

4102
Moltex Pure Nature maxi 4
214,05 Kč bez DPH
259 Kč / ks

Jednorázové hypoalergenní ekologické pleny Moltex pro děti o hmotnosti 7-14 kg jsou dermatologicky testované a šetrné k citlivé dětské pokožce.

4103
Moltex 5
214,05 Kč bez DPH
259 Kč / ks

Jednorázové hypoalergenní ekologické pleny Moltex pro děti o hmotnosti 11-16 kg jsou dermatologicky testované a šetrné k citlivé dětské pokožce.

4104
MOltex junior
214,05 Kč bez DPH
259 Kč / ks

Jednorázové hypoalergenní ekologické pleny Moltex pro děti o hmotnosti 16-30 kg jsou dermatologicky testované a šetrné k citlivé dětské pokožce.

4105

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem