Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč přes Balíkovnu.

Aries

Spolehlivá ochrana proti komárům, klíšťatům a jinému kousavému hmyzu. Ať už sprej na pokožku, sprej na textil nebo vonný olej do lampy, všechny receptury jsou založeny na účinných látkách rostlinného původu. Pro celou rodinu - doma i na cestách, bez DEET.

Z malé řady ekologických přípravků na hubení škůdců vzešla široká škála užitečných, osvědčených a krásných produktů pro ekologickou domácnost a zahradu. Po 30 letech se ARIES as GmbH & Co. KG dostala do současnosti a je dobře připravena na budoucnost. V úzké spolupráci se zákazníky a partnery v oblasti velkoobchodu a maloobchodu s biopotravinami neustále rozšiřují sortiment o ekologické produkty podle potřeby vyrobené z vybraných surovin bez chemických přísad.

 

eco control

Eco Control™ je certifikační orgán pro ekologické produkty a systémy zajišťování kvality v nepotravinářském sektoru. Aries je první společností na světě, která má svou základní řadu ekologicky kompatibilních repelentů a prostředků pro hubení škůdců podrobeny neutrálnímu trvalému zkoumání.

Více informací na: www.eco-control.com

NatrueCertifikace NATRUE

Posláním NATRUE je propagovat a chránit přírodní a organickou kosmetiku v zájmu spotřebitelů po celém světě. Všechny produkty pečující řady Aries jsou certifikovány v nejvyšším stupni označení "biokosmetika".

Více informací na: www.nature.org

Bio siegelCertifikace Bio-Siegel

Tuto certifikaci lze používat, pokud příslušný produkt splňuje požadavky ekologické legislativy EU. Semenné produkty, semenné bomby, pastilky a ptačí semena od Aries jsou v bio kvalitě.

Více informací na: www.oekolandbau.de

okologischCertifikace "Ekologický zdroj"

Všechny ekologické produkty Aries pro kontrolu a boj proti škůdcům jsou schváleny jako ekologické zdroje pro použití v ekologických farmách v souladu s nařízením EU o ekologickém zemědělství.

BiolandCertifikace "Organická půda"

Na bylinkovém a levandulovém poli Aries rostou léčivé rostliny, květiny šetrné k hmyzu a 1200 rostlin levandule. Produkty z této řady jsou certifikovány jako Bioland, které je nejvýznamnějším sdružením pro ekologické zemědělství v Německu.

Více informací na: www.Bioland.de

greenpeaceCertifikace Greenpeace® Energy

Aries získal elektřinu pro své kanceláře, sklady a výrobní prostory výhradně od společnosti Greanpeace Energy, která dodává energii z ekologických zdrojů, bez uhlí, jaderného nebo fosilního plynu.

Více informací na: www.greenpeace-energy.de

NCPNature Care Product (NCP)

NCP je certifikační norma, která uzavírá regulační mezeru v ekologickém nepotravinářském sektoru a stanovuje standardy pro ekologické přírodní produkty, včetně čistících prostředků, pesticidů, hnojiv a dalších. Tato norma slouží k certifikaci ekologických produktů, které splňují její požadavky.

 

 

 

 

 

 

3 položek celkem
Aries roll on po štípnutí
Tip
114,88 Kč bez DPH
139 Kč / ks

Roll on chladí a regeneruje pokožku aktivními složkami z přírody a zmírňuje svědění.

60581
Aries přírodní repelent proti klíšťatům
Tip Výprodej
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks

Účinná ochrana před klíšťaty vhodná i pro děti od 3. měsíce.

60580
Sprej proti komárům
Tip Výprodej
183,47 Kč bez DPH
222 Kč / ks

Účinná ochrana před komáry vhodná i pro děti od 3. měsíce.

60582

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem