Tento týden akce na Balík do ruky za 30 Kč. Doprava zdarma pro objednávky nad 1700 Kč.

Wunderberg

wunderberg logo

Jejich cílem je nabízet regionální přírodní kosmetiku, která je cenově dostupná pro každého, kdo chce přirozeně pečovat o své tělo a přispět tak k ochraně životního prostředí. U přírodních tuhých šamponů, sprchových gelů a krémů na ruce dbají zejména na bio kvalitu a minimální přepravní trasy surovin. Výrobky neobsahují ropu, umělé vůně, barviva a ani konzervační látky. Jsou baleny bez plastů a recyklovatelně Tímto způsobem pomáhají předcházet plýtvání a nezanechávají žádné zbytky v koloběhu přírody.

Elfenberg-1-1-150x150@2x wir-1-300x300@2x

100% přírodní

Lokální suroviny té nejlepší bio kvality, kombinované v propracovaných recepturách - bez všech zbytečných přísad - pečují a hýčkají vaši pokožku a vlasy bez zanechání stop v přírodě. V naší manufaktuře v Dolním Rakousku vyrábí podle vlastních receptur – ručně a s láskou.

Regionální

To, co dokáže kokosový olej, bambucké a kakaové máslo, dokážou jejich místní oleje. Záměrně se vyhýbají olejům z tropických a subtropických pěstitelských oblastí a místo toho dbají na spolupráci s malými, nejlépe lokálními farmami. Tímto způsobem minimalizují přepravní trasy a bilanci CO2 svých produktů.

Nulový odpad

Osobní hygiena nemusí vést k horám odpadků a znečištěných odpadních vod. Díky přírodním surovinám a obalům z papíru a lepenky, které jsou recyklovatelné, se koupelna může snadno prezentovat způsobem šetrným k životnímu prostředí. Nic nezbývá, vše se recykluje. Stejně jako v přírodě.

 

3 položek celkem
Wunderberg tuhy krem na nohy
164,46 Kč bez DPH
199 Kč / ks

Kombinace organického včelího vosku a organického slunečnicového oleje zjemňuje ztvrdlou pokožku a činí ji pružnou. Tea tree olej má silný antimikrobiální účinek, který potlačuje pachy. Díky tomuto efektu jsou namáhaná chodidla opět fit.

 
 
60838
Wunderberg tuhy krem na ruce levandule 75 g
Novinka
197,52 Kč bez DPH
239 Kč / ks

Tuhý krém na ruce nádherně osvěžuje levandulí a je doplněn jemným tónem rozmarýnu. Hýčká namáhané ruce BIO včelím voskem a BIO slunečnicovým olejem. 

 
60837
Wunderberg tuhy krem na ruce
Novinka
205,79 Kč bez DPH
249 Kč / ks

Tuhý krém na ruce bez parfemace hýčká namáhané ruce BIO včelím voskem a BIO slunečnicovým olejem. Doporučujeme! Zamilujete se okamžitě.

 
60836

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem