Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Novinky

nucená pauzička

Naši milí zákazníci,

až do 14. 6. máme nucenou pauzičku, ke které nás vedou osobní důvody. Balíčky se sice nepošlou, ale za čekání nabízíme dopravu za naši oblíbenou zlatku. 

Omlouváme se vám za komplikace a věříme, že ten týden na sebe počkáme rádi...

Za tým ekologická domácnost

Katka

Otvíráme a zavíráme

Naši milí zákazníci,

stěhování se trošku protáhlo, ale už jsme v novém. Přijďte si k nám doplnit zásoby, protože příští týden nás čeká zasloužená dovolená. 

Naposledy v obchůdku budeme v pondělí, 10. 6, a od 17. 6. pojedeme už v plném provozu od rána do večera. 

A jak tu teda budeme?

5. 6. od 8-12 hod

6. 6. od 8-12 hod

7. 6. od 9-12 hod

10. 6. od 8-16 hod

Na 19. 6. chystáme slavnostní otvíračku s překvapením. Ale o tom budeme ještě informovat přesněji. Chystáme také pobočku Zásilkovny, tak sledujte naše novinky!

Za celý tým ekologické domácnosti

Katka

 

Doprava za tři pětky nebo zdarma

Stěhujeme se, tak nám pomozte vyprázdnit sklady! Nejen, že jsme zlevnili některé produkty, ale navíc přidáváme dopravu zdarma od 700 Kč. A pro objednávky do 700 Kč je doprava jen za 30 Kč. 

No není to prima?

Příští týden proběhne akce kulový blesk a od začátku června se na vás budeme těšit v novém. Tak nás sledujte, ať se o otvíračce dozvíte včas...

Krásný víkend

Za tým ekologická domácnost

Katka

Výstřižek

Kde nás najdete od 1. 6. 2024?

Stěhování je tu co nevidět. Poslední týden v květnu proběhne akce kulový blesk a my se přestěhujeme místo B+B elektro, na adresu Čechova 1433, 256 01 Benešov. 

Bude to větší, takže se tam lépe porozhlédnete. K tomu porozhlédnutí vám uvaříme šálek BIO čaje nebo BIO kávy zdarma. A díky dětskému koutku se maminkám uvolní ruce a už nebudou muset tolik chvátat. A že by si i děti dali  třeba kakaíčko? Ehm, teda BIO kakaíčko? Díky velkým výlohám se nám interiér bude moci trošku zazelenat, ať se můžeme stát takovou malou oázou klidu. 

Snímek obrazovky 2024-05-17 171038

Však uvidíte sami, první týden v červnu bude probíhat slavnostní otevření s nějakou tou ochutnávkou, tak se s vámi rádi uvidíme osobně. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se o otvíračce dozví, napište nám na info@ekologicka-domacnost.cz. 

Už se nemůžeme dočkat, tak nám držte palce, ať to zvládneme levou zadní.

Za tým ekologické domácnosti
Katka

 

 

Jak si vyrobit non toxic čističe?

Při používání domácích přípravků a past na odstranění skvrn je důležité vědět, jak je správně skladovat, aby si zachovaly svou účinnost. Jak je tedy skladovat? 

Jedlá soda

Jedlá soda je stabilní a může být skladována dlouhodobě v suchém prostředí v uzavřené nádobě. Nemusíte si vždy připravovat novou pastu.

Perkarbonát sodný

Perkarbonát sodný by měl být skladován v suchu a temnu, aby se zabránilo jeho rozkladu. Roztoky perkarbonátu by měly být použity ihned a nejsou vhodné pro dlouhodobé skladování.

Kyselina citronová

Kyselina citronová v práškové formě je stabilní a může být skladována dlouhodobě v suchém a temném prostředí. Roztoky kyseliny citronové by měly být použity co nejdříve, protože s časem ztrácejí svou kyselost a účinnost.

Peroxid vodíku

Peroxid vodíku by měl být skladován v tmavé nádobě na chladném a temném místě, aby se zabránilo jeho rozkladu na vodu a kyslík. Jakmile je nádoba otevřena, měl by být peroxid vodíku použit během několika měsíců. Smíchané roztoky s peroxidem by měly být použity ihned.

Bílý ocet

Bílý ocet je velmi stabilní a může být skladován dlouhodobě v uzavřené nádobě na chladném, temném místě. Roztoky ocet-voda mohou být také připraveny předem a skladovány pro pozdější použití. Chcete se zbavit octového odéru? Nalijte ho do uzavíratelné nádoby, vhoďte kolečka citrónu a nechte pár týdnů odstát třeba ve špajzu. Průběžně můžete doplňovat citrón třeba když ho vymačkáte. Nemusíte používat citrón čerstvý.

Domácí směsi

Pro nejlepší výsledky a bezpečnost je doporučeno připravovat roztoky a pasty těsně před použitím, zejména pokud obsahují složky, které se mohou s časem rozkládat nebo ztrácet účinnost.

Vždy je dobré mít na paměti, že správné skladování zvyšuje účinnost a bezpečnost domácích čisticích prostředků.

Jak si vyrobit non toxic čističe?

 Výstřižek

 Recepty průběžně doplňujeme, podle toho, jak se nám osvědčí.

Bělidlo na prádlo:

 •  Smíchejte 1/2 šálku perkarbonátu sodného s 4 litry teplé vody. Namáčejte bílé prádlo před praním po dobu 1-2 hodin. Použijte ihned.

Dezinfekce povrchů: 

 • Bílý ocet naředěný v poměru 1:1 vydezinfikuje povrchy. 

Čistič spár mezi dlaždicemi:

 •  Smíchejte 1/4 šálku perkarbonátu sodného s 1 litrem teplé vody. Aplikujte na spáry, nechte působit 30 minut, poté očistěte kartáčem a opláchněte. Použijte ihned.

Čistič odpadů: 

 • Nasypte 1/2 šálku jedlé sody do odpadu, následně přidejte 1/2 šálku bílého octa. Použijte ihned.
 • Nasypte 1/4 šálku perkarbonátu sodného přímo do odpadu. Zalijte horkou vodou a nechte působit.

Odstraňovač vodního kamene: 

 • Smíchejte 2 lžíce kyseliny citrónové s 1 lžící vody. Použijte ihned, aplikujte na postižené místo a nechte působit.
 • Máte špinavé baterie? Nalijte ocet do sáčku, ponořte do něj baterii nebo hlavici sprchy, zavažte gumičkou a nechte pár hodin působit.

Čistič mikrovlnné trouby:

 • Smíchejte 2 šálky vody s 2 lžícemi bílého octa a 1 lžící jedlé sody. Zahřejte ve mikrovlnné troubě na vysoký výkon po dobu 5 minut. Roztok neskladujte.
 • Lehce naředěný bílý ocet s vodou umístěte do mikrovlnky v mističce a zapněte asi na tři minuty. Poté mastnotu lehce setřete.

Odstraňovač zápachu z lednice:

 • Otevřete krabičku jedlé sody a umístěte do lednice. Skladujte otevřenou krabičku ve vzduchotěsné nádobě mimo lednici.

Odstraňovač pachu z obuvi:

 •  Nasypte jedlou sodu do obuvi, nechte působit přes noc, ráno vyklepejte.

Odstraňovač zápachu z textilií:

 • Smíchejte 1/2 šálku perkarbonátu sodného s 3 litry teplé vody. Namáčejte textilie v roztoku, poté vypláchněte.

Odstraňovač pachu z odpadkového koše:

 • Posypte dno koše jedlou sodou. Skladujte jedlou sodu ve vzduchotěsné nádobě.
 • Smíchejte 1/4 šálku perkarbonátu sodného s 1 litrem teplé vody. Vyčistěte koš tímto roztokem a opláchněte. Použijte ihned.

Odstraňovač pachu:

 • z myčky nádobí – nasypte sodu na dno myčky jako pohlcovač pachů. Při mycím cyklu poslouží ke zvýšení zásaditosti mycí lázně a tím zvýší účinnost mytí.
 • z odpadů – nasypte několik lžic sody do dřezu a zalijte hrnkem teplého octa.
 • z mikrovlnky a lednice – nasypte sodu na vlhkou houbičku, důkladně vytřete vnitřek mikrovlnné trouby či lednice a hadříkem utřete do sucha.
 • z plastových dóz na potraviny – nasypte sodu na vlhkou houbičku a vytřete vnitřek kontejneru. Silného pachu se zbavíte namočením dózy do lázně ze 4 lžic sody na litr teplé vody.
 • z prkýnka na krájení - namočené prkénko posypte sodou a vydrhněte. Na silný pach použijte pastu ze sody smíchané s trochou octa.
 • z kávovaru - rozpusťte 4 lžíce sody v litru teplé vody, nalijte do zásobníku na vodu, kávovar zapněte a nechte roztok protéct.
 • ze zvířecích pelíšků -  poprašte suchý pelech sodou, vyčkejte 15 minut a vysajte.
 • z potahu sedadel a koberců - sodou poprašte suchý potah či koberec, vyčkejte 15 minut a vysajte.

Čistič skleněných povrchů:

 • Smíchejte 1/4 šálku bílého octa, 1/4 šálku vody a 1 lžíci jedlé sody. Použijte ihned, aplikujte na sklo a setřete.
 • Pro čištění oken stačí smíchat bílý ocet s vodou v poměru 1:1 a nalít do rozprašovače. Poté se­třete papírovou utěrkou nebo novinami.

Čistič nerezových povrchů:

 •  Smíchejte 1/2 šálku jedlé sody s 1/4 šálku perkarbonátu a trochou vody. Použijte ihned, aplikujte na nerez a opláchněte.

Čistič dětských hraček:

 • Kyblík s 5 l vody a 120 ml bílého octa za pouhých 10 minut , během kterých jsou hračky namočené, krásně vyčistí i vydezinfikuje.

Odstraňovač mastnoty:

 •  Smíchejte 1/2 šálku sody na praní s 1/4 šálku bílého octa. Použijte ihned, aplikujte na mastné povrchy a opláchněte.

Čistič toalety: 

 • Nasypte do toalety 1 šálek jedlé sody a zalijte cca 1/2 šálku bílého octa. Nejlepšího výsledku dosáhnete, když mističkou vylejete veškerou vodu, která je na dně wc a teprve potom aplikujete sodu s octem. Vyčistěte štětkou.
 • Při silném znečištění do záchodové mísy bez vody nalijte ocet, nechte působit přes noc, ráno nasypte jedlou sodu, můžete postříkat znovu bílým octem a pořádně vydrhnout štětkou.

Čistič dřezů:

 • Smíchejte 1/2 šálku jedlé sody, 1/4 šálku kyseliny citrónové a trochu vody. Použijte ihned, aplikujte na dřez, nechte působit a opláchněte.
 • Smíchejte 1/3 šálku perkarbonátu sodného s 1 litrem teplé vody. Aplikujte na dřez, nechte působit, poté očistěte. Použijte ihned.

Čistič koberců a čalounění: 

 • Posypte koberec jedlou sodou, nechte působit přes noc, ráno vysajte. Můžete zkusit i postříkat bílým octem a nechat působit.

Čistič spár mezi dlaždicemi:

 • Smíchejte 1/2 šálku jedlé sody s 1/4 šálku perkarbonátu a trochu vody. Použijte ihned, aplikujte na spáry, nechte působit a opláchněte.

Čistič trouby:

 • Posypte troubu jedlou sodou a postříkejte bílým octem. Nechte působit a setřete. Máte-li troubu trošku víc zaneřáděnou, použijte škrabku. 
 • Jedlou sodu rozmíchejte s teplou vodou do husté pasty a naneste na znečištěná místa v troubě. Postříkejte bílým octem a nechte pár hodin působit. Soda pohltí špínu a mastnotu, díky čemuž postačí už jen vlhký hadřík na setření. 
 • Smíchejte 1/2 šálku perkarbonátu sodného s 1/4 šálku vody do pasty.  Aplikujte v trouby, nechte působit přes noc, ráno očistěte. Použijte ihned.

Čistič pračky:

 • Smíchejte 1 šálek jedlé sody s 1/2 šálku bílého octa. Použijte ihned, vložte do prázdné pračky a spusťte nejvyšší cyklus.
 • Nalijte dva až tři šálky neředěného bílého octa místo pracího prostředku a spusťte prázdný cyklus na nejvyšší teplotu.
 • Nasypte 1/2 šálku perkarbonátu sodného přímo do bubnu pračky. Spusťte prázdný cyklus na vysokou teplotu. Použijte ihned.

Čistič myčky:

 • Smíchejte 1 šálek jedlé sody s 1/2 šálku kyseliny citrónové. Použijte ihned, vložte do prázdné myčky a spusťte nejteplejší cyklus.
 •  Nalijte trošku bílého octa místo tablety do myčky a dva až pět šálků přímo do myčky místo nádobí. Zapněte program s vysokou teplotou  (65-75 °C) a nejdelším trváním. Provádějte 1x za 2-6 měsíců.
 • Nasypte 1/4 šálku perkarbonátu sodného přímo do myčky. Spusťte prázdný cyklus na vysokou teplotu. Použijte ihned.

 

 

Čistič kuchyňské linky a jakýchkoliv pevných povrchů

 • Bílý ocet zřeďte 1:1 - 1:4 dle znečištění a použijte k otření plochy.  

Čistič žaluzií:

 • Smíchejte 1/4 šálku jedlé sody, 1/4 šálku bílého octa a 1 litr vody.  Použijte ihned, namočte žaluzie do roztoku a opláchněte.

Čistič matrací:

 • Posypte matraci jedlou sodou, nechte působit několik hodin, poté vysajte. Skladujte jedlou sodu ve vzduchotěsné nádobě.
 • Pro dezinfekci smíchejte ocet, trochu alkoholu a tea tree olej. Směsí postříkejte matraci, nechte uschnout a vysajte.

Čistič zahradního nábytku:

 •  Smíchejte 1 šálek jedlé sody s 1/2 šálku bílého octa a 1 litr  teplé vody. Použijte ihned, aplikujte na nábytek a opláchněte.
 • Smíchejte 1/2 šálku perkarbonátu sodného s 2 litry teplé vody. Aplikujte na nábytek, nechte působit, poté opláchněte. Použijte ihned.

Čistič žehličky:

 •  Smíchejte 1/4 šálku jedlé sody s trochou vody. Použijte ihned, aplikujte na studenou žehličku, nechte působit a opláchněte.

Námraza na okenním skle: 

 • Bílý ocet s vodou v poměru 3:1 nastříkejte přímo na okno. 

Auta - čistění světel, chromovaných částí, oken, sedadel, plastových a gumových povrchů:

 • Rozpusťte ¼ hrnku sody v 1 litru teplé vody a nanášejte houbičkou nebo hadříkem. Při odolných skvrnách naneste sodu přímo na vlhkou houbičku. Vhodné i pro odstranění zaschlého hmyzu ze skel.

Skvrny

Vždy testujte odstraňovač skvrn na méně viditelném místě látky nebo povrchu, abyste se ujistili, že nedojde k poškození nebo vyblednutí materiálu. U citlivějších materiálů, jako je hedvábí nebo vlna, postupujte s extra opatrností a před aplikací jakéhokoli produktu zvažte konzultaci s odborníkem. Některé skvrny mohou vyžadovat opakovanou aplikaci nebo kombinaci více metod pro dosažení nejlepších výsledků.

Posypání práškem

U některých typů skvrn, jako jsou například skvrny od potu nebo lehké skvrny na koberci, může být efektivní jednoduše posypat skvrnu jedlou sodou a nechat působit. Tato metoda je vhodná pro absorpci a neutralizaci pachů.

Namáčení

Pro hlubší a odolnější skvrny může být efektivnější vytvořit pastu z jedlé sody a vody a tuto pastu aplikovat přímo na skvrnu. U některých materiálů a typů skvrn může být vhodné látku předem namočit ve vodě nebo použít mokrý hadřík pro lepší aplikaci pasty.

 • Pro znečištěné prádlo nebo materiál je obzvláště vhodný perkarbonát sodný rozpuštěný ve vodě. Tato metoda je vhodná pro odstranění odolnějších skvrn a bělení.
 • Kyselina citronová je účinná při aplikaci ve formě roztoku na skvrny, zejména ty od ovoce nebo jiných kyselých substancí. Pro lepší efekt je často nutné skvrnu předem navlhčit.
 • Peroxid vodíku je účinný při přímé aplikaci na skvrny, jako jsou skvrny od krve. Materiál by měl být před aplikací peroxidu vodíku lehce navlhčen, aby se zvýšila efektivita a umožnilo lepší pronikání do skvrny.

A konkrétně?

 • koberec: smíchejte půl hrnku octa a 2 lžíce soli. Opatrně vetřete do skvrny, po zaschnutí vysajte.
 • víno na bavlně: posypte skvrnu jedlou sodou, nechte působit několik hodin, poté opláchněte vodou a vyperte;
 • káva na vlně: Rozpusťte perkarbonát ve vlažné vodě a namočte postiženou část na několik hodin, poté opláchněte a vyperte;
 • pot: před praním aplikujte neředěný bílý ocet přímo na skvrny od potu. Nechte působit asi 30 minut. Poté oblečení normálně vyperte;
 • tenisky vytvořte pastu z jedlé sody a vody, aplikujte na skvrny, nechte působit a poté očistěte kartáčem;
 • nábytek s textilním potahem: Použijte roztok perkarbonátu a vody, aplikujte na skvrnu, nechte působit a poté očistěte vlhkým hadříkem;
 • lino: rozpusťte kyselinu citronovou ve vodě a aplikujte na skvrnu, nechte působit a poté očistěte;
 • plíseň: rozpusťte perkarbonát sodný ve vodě a namočte postiženou část na několik hodin, poté opláchněte a vyperte.
 • univerzální: smíchejte 1 část peroxidu vodíku (3%), 1 část jedlé sody a 1 část teplé vody. Tento roztok je účinný na širokou škálu skvrn na různých materiálech, včetně oděvů, koberců a nábytku.
Doprava za symbolickou cenu prodloužena

Máme pro vás skvělou zprávu!

Týden dopravy za symbolickou cenu se prodlužuje!

Proč? Protože Balíkovnu do ruky si pochvalujete. Takže do konce dubna (30.4.2024 do 17.30 h) si můžete balík na adresu vyzkoušet stále za symbolických 30 Kč. 

Pozor!

Jeden balík může mít max. 15 kg, takže pokud budete mít zásilku těžší, bude rozdělena do více zásilek a za každou takovou zaplatíte 30 Kč. To ale neplatí, pokud přesáhnete hodnotu objednávky 1700 Kč. Pak máte všechny balíky zdarma.

Tato speciální nabídka je platná pouze dokud ji Balíkovna nezatrhne :) A jestli akci nestihnete do 17.30, dejte nám vědět, ať najdeme řešení...

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na vaše objednávky!

S pozdravem a přáním krásného dne,

Katka

Získali jsme označení udržitelný e-shop

Krok vpřed pro nás i pro planetu

V našem každodenním snažení o lepší a zdravější svět pro nás i naše děti jsme dosáhli významného milníku. S radostí oznamujeme, že náš e-shop byl oficiálně uznán jako udržitelný e-shop. Toto ocenění je pro nás nejen potvrzením našeho závazku k ekologii a udržitelnosti, ale také připomínkou, že naše cesta je správná a má smysl.

Pro nás není udržitelnost jen módním slovem nebo marketingovým nástrojem. Je to způsob, jakým žijeme, jakým se rozhodujeme a jakým směřujeme do budoucnosti. Věříme, že malé kroky každého z nás mohou vést k velkým změnám, a právě proto jsme se od samého počátku rozhodli vést náš e-shop v duchu ekologie a udržitelnosti.

Toto ocenění je důkazem, že i v naší oblasti je možné podnikat zodpovědně. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu, pečlivě vybíráme produkty, které nabízíme, a dbáme na to, aby byly co nejvíce ekologické a zdravotně nezávadné. Balení zásilek je recyklovatelné, výplně ekologické a to vše kolem velmi minimalistické. Například faktury. Ty papírové v našich zásilkách nenajdeme. Vše posíláme elektronicky. A nepřibalujeme ani letáky.

Snímek obrazovky 2024-04-04 211257

Ocenění udržitelný e-shop pro nás není jen medailí za dosažené úspěchy, ale také motivací do další práce. Je to závazek neustále se zlepšovat, hledat nové a lepší způsoby, jak být ještě šetrnější k naší planetě, a jak ještě více přispět k zdraví naší společnosti.

Chceme poděkovat všem našim zákazníkům, kteří sdílejí naše hodnoty a podporují nás v našem snažení. Bez vás by to nebylo možné. Toto ocenění patří i vám, protože společně tvoříme komunitu, která věří v lepší a zelenější budoucnost.

Budeme rádi, když s námi budete i nadále na cestě za udržitelnějším životním stylem. Společně můžeme udělat rozdíl.

S úctou a vděčností

váš tým Ekologická Domácnost.cz

 

Velikonoční doprava za zlatku

Veselé Velikonoce se neříká jen tak. Aby byly veselé, člověk musí mít z něčeho radost.  A my se o to postaráme! 

Od teď až do pondělí 1. 4. 2024 mají všechny objednávky dopravu na symbolickou jednu zlatku. Za dvacku. Využijte Balíkovnu - pro těžší zásilky bude objednávka rozdělena do více balíčků. Objednávky nad 1700 Kč jsou zdarma úplně.

Tato nabídka je ideálním způsobem, jak si zajistit vše potřebné pro jarní úklid, a zároveň ušetřit. Připravte se na začátek jara s našimi ekočistícími prostředky a udělejte něco dobrého nejen pro svůj domov, ale i pro naši planetu.

Veselé Velikonoce!

doprava za zlatku

Velikonoční nadílka - zlevňujeme!

Jak se blíží Velikonoce, přinášíme vám nejen radost z jara, ale také sladkou vůni slev. Ano, slyšíte správně!

Pro milovníky značky Almawin máme speciální překvapení. Místo tradičních čokolád, beránků a vajíček přinášíme zlevněné produkty, které udělají radost nejen vaší domácnosti, ale i naší planetě. A pokud značku Almawin neznáte, není lepší čas ji vyzkoušet, než právě nyní, v období probouzející se přírody a nových začátků. Mrkněte!

Produkty, které jsou již samy o sobě jako malý svátek čistoty, jsou nyní ještě dostupnější. Ať už potřebujete dokonalý prostředek na mytí nádobí, nebo snad účinný čistič na sporáky, pračky a myčky, Almawin má odpověď na vaše jarní úklidové rituály.

S produkty Almawin už nikdy nebudete muset hledat zlaté vejce, protože čistota a úspora jsou cennější než jakékoli poklady.

Chcete se mrknout, jak nové ceny vypadají?

Za tým ekologické domácnosti Vám dělá radost

Katka

velikonoční dárek

 
Měníme styl a cenu dopravy

Naši milí zákazníci,

s důrazem na vaše pohodlí a spokojenost upravujeme nejen ceny, ale i způsob dopravy. Ano, víme, že to není nejzábavnější téma, ale věříme, že budete sdílet naši snahu udržet co nejnižší ceny při zachování kvalitních služeb.

Do této chvíle jsme upřednostňovali společnost GLS, ale v poslední době čelíme řadě problémů, včetně nepříznivých změn v cenách a snížení kvality doručování. Zásilky se začaly vracet promočené, rozbité a jinak poškozené, což pro nás bylo neudržitelné. 

No uznejte:

 • Mýtný příspěvek 0,78 Kč za každý kilogramy váhy
 • Palivový příplatek 11,5 % z ceny dopravy
 • Nemožnost reklamovat vrácené zásilky, neboť tekutiny jsou vyloučeny z přepravy

Proto jsme se rozhodli preferovat Českou poštu, která nám nabídla výhody ve formě nižších nákladů a zlepšené flexibility. Navíc můžeme posílat i těžší balíky, což nám pomáhá šetřit uhlíkovou stopu. Díky této změně jsme schopni nadále poskytovat dopravu zdarma a zachovat atraktivní ceny, což je pro nás i pro vás prioritou. 

I nadále však můžete zvolit GLS, pokud tento způsob přepravy preferujete. U objednávek nad 1700 Kč jsme prozatím také nabídli dopravu zdarma. Prosím zvolte preferenci, ať můžeme vyhodnotit, jaký způsob dopravy je u vás, našich zákazníků, oblíbenější.

Jsme si vědomi, že společnost Česká pošta může vyvolat různé reakce, ale věříme, že naše rozhodnutí bude v souladu s vašimi očekáváními. Už víte, že vaše názory a připomínky jsou pro nás velmi důležité, proto neváhejte a podělte se s námi o své názory. Jsme tu pro vás a chceme zajistit, abyste měli s našimi službami co nejlepší zkušenost. Podněty uvítáme na tel. 608 628 508 nebo info@ekologicka-domacnost.cz.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru.

Za tým EKOlogické domácnosti 🌿

Katka