Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Kdo jsme?

O nás

Jsme rádi, že jste se o nás dozvěděli. Jsme malá rodinná firma, která prosazuje ekologické přípravky. Protože nás nebavily drahé chemické přípravky, na které si musíte nasazovat gumové rukavice, zamilovali jsme se do ekologických čističů. A byli jsme tak nadšeni, že e-shop s těmito přípravky byl logickým krokem. 
 
 

Proč máme tak nízké ceny? 

Je to jednoduché. Nedržíme velké zásoby, proto se do finální ceny nepromítá částka za skladovací prostory. To je také důvod, proč občas u zboží vidíte, že jej budeme expedovat v konkrétní datum. Naskladňujeme jednou týdně. Jakmile zboží projde naskladněním, okamžitě začneme připravovat objednávky, které neměly zboží skladem. Posíláme vždy vše najednou, proto pokud byste potřebovali zásilku rozdělit a poslat okamžitě jen její část, kontaktujte nás. Určitě se domluvíme. 

Také recyklujeme krabice a výplňový materiál. Štítky pro dopravce tiskneme extra malé a faktury posíláme pouze elektronicky. Díky těmto malým krokům si můžeme dovolit cenu srazit na minimum.

Naše vize:

Ekologicka-domacnost.cz se snaží o to, aby se ekologické produkty staly běžnou volbou pro každého. Chceme, aby lidé mohli přejít na ekologické alternativy bez toho, aby museli utrácet více peněz. Snažíme se o to, aby ekologické produkty byly dostupné a cenově přístupné pro všechny.

Naše mise:

Naše mise spočívá v tom, že nabízíme kvalitní a účinné ekologické produkty za dostupné ceny. Věříme, že každý by měl mít možnost nakupovat ekologické produkty bez toho, aby si musel lámat hlavu nad vysokými cenami. Snažíme se o to, aby naše produkty měly minimální dopad na životní prostředí a zároveň pomáhaly našim zákazníkům udržovat zdravý a udržitelný životní styl. Naše cíle jsou jasně definované - poskytnout zákazníkům kvalitní a účinné ekologické produkty za dostupné ceny a přispět tak ke snížení negativního dopadu naší činnosti na planetu.

 

  • Nejlepší ceny na trhu
  • Neustále rozšiřujeme sortiment
  • Doprava nad 1 700 Kč zdarma
  • Doprava na Benešovsku zdarma od 0 Kč

 

Máme radost, že jste k nám zamířili i vy. Nezklameme vás!