Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Benecos

be70227f111491e1092eb5c820ab28bb-benecos-logo

Benecos je německá značka přírodní kosmetiky, která nabízí širokou škálu výrobků pro péči o pleť, tělo a vlasy. Jejich produkty neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny, silikony nebo minerální oleje. Jsou vyrobeny z přírodních a organických ingrediencí, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí i k vaší pokožce. Všechny výrobky jsou navíc veganské a nejsou testovány na zvířatech.

Benecos získala certifikáty, které potvrzují přírodní a organické složení výrobků, a také dodržování přísných kritérií pro udržitelnost a zodpovědnou výrobu. To znamená, že si můžete být jisti, že používáte kvalitní a bezpečné kosmetické výrobky, které jsou přátelské k přírodě i k vašemu zdraví.

A co bylo cílem značky?

Kosmetická značka pro specializované řemeslo, která kombinuje to nejlepší ze třpytivé „konvenční“ kosmetiky s certifikovanou přírodní kosmetikou šetřící zdroje – a za mimořádně férové, atraktivní ceny, které může každý. si dovolit. Tak vznikl benecos, neologismus z bene = latinsky dobro a cos = kosmetika.

Všechny produkty jsou vyvíjeny s nejvyššími standardy kvality, účinnosti a inovací. Na trh přináší nejnovější vývoj, bleskově přebírají trendy. Benecos nechce nabízet alternativu ke konvenční kosmetice, chce být první volbou.

Poslání Benecos

Posunout přírodní kosmetiku na novou úroveň.

 

veganVegan

* Přibližně 80 % celého našeho sortimentu je veganské. Jednotlivé produkty obsahují z důvodu kvality například včelí vosk, med, propolis nebo karmín.

cruelty free Cruelty free

Všechny produkty jsou vyvíjeny a vyráběny bez testování na zvířatech. To platí pro hotové výrobky, prototypy a všechny suroviny obsažené ve výrobcích. To platí nejen proto, že je dodržováno platné právo EU, ale především z přesvědčení proti pokusům na zvířatech, které jsou v oblasti kosmetiky prováděny mimo EU.

family businessRodinný podnik

Rodinná a na skupině nezávislá společnost se sídlem v Sulzbachu nad Mohanem - malé obci v krásném bavorském přírodním parku Spessart, na okraji oblasti Rýn-Mohan, a tedy v srdci Německa.

cosmos natural

Všechny produkty - s výjimkou laků na nehty, dezinfekce rukou a doplňků - nesou pečeť BDIH nebo COSMOS NATURAL nebo COSMOS ORGANIC pro kontrolovanou přírodní a bio kosmetiku. To je dobré nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši pokožku. Protože všechny produkty obsahují vysoce kvalitní ingredience přírodního původu, které nejen šetří zdroje a jsou šetrné k životnímu prostředí, ale především přirozeně pečují o vaši pokožku. Kromě multifunkčních, přírodních účinných látek a rostlinných extraktů, které mají často dodatečný antimikrobiální účinek, používáme k zajištění mikrobiologické kvality také přírodně identické konzervační látky.

4 položek celkem
Benecos BIO sprchový gel Fruity Beauty XXL 950 ml
263,64 Kč bez DPH
319 Kč / ks

Osvěžující sprchový gel s příjemnou ovocnou vůní obohacený cenným extraktem z organického manga a péčí dodávajícím extraktem z organického pomeranče.

60735
Benecos BIO sprchový gel Garden pleasure XXL 950 ml
263,64 Kč bez DPH
319 Kč / ks

Lahodný a osvěžující sprchový gel s jemnou ovocnou vůní obohacený o hydratační extrakt z organických jablek a ochranný olej z organických hroznových jader.

60734
Benecos BIO sprchový gel Wellness moment XXL 950 ml
263,64 Kč bez DPH
319 Kč / ks

Nádherně vonící, svěží sprchový gel, který obsahuje hydratační šťávu z organické aloe vera a osvěžující výtažek z organické meduňky. Rodinné XXL balení.

60732
Benecos Šampon freshness XXL 950 ml
329,75 Kč bez DPH
399 Kč / ks

Šampon benecos v XXL balení se svěžím extraktem z limetky a vyživující šťávou z aloe vera. Vhodné pro děti od 3 let.

60706

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem