Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Jak vyčistit ucpaný odpad?

Ucpaný odpad je velmi nepříjemná záležitost. Pokud jste se ho snažili vyčistit, víte, jak moc náročný proces to může být. Existuje několik tipů a triků, které by vám mohly pomoci. Tyhle jsme vyzkoušeli a jsou zaručené. Ovšem záleží, jak moc ucpaný odpad máte...

Použít můžete přírodní prostředky, které najdete ve spíži:

  • Sůl, jedlá soda a horká voda: smíchejte 1/2 šálku soli a 1/2 šálku jedlé sody a nalijte směs do ucpaného odpadu. Poté nalijte horkou vodu a nechte směs působit alespoň 15 minut. Opláchněte studenou vodou.

  • Ocat a soda: smíchejte 1/2 šálku jedlé sody a 1/2 šálku octa a nalijte směs do ucpaného odpadu. Počkejte 15 minut a poté propláchněte horkou vodou.

  • Limetka a soda: smíchejte 1/2 šálku jedlé sody s 1/2 šálkem šťávy z limetky a nalijte směs do ucpaného odpadu. Počkejte alespoň 30 minut a poté propláchněte horkou vodou.

 Pokud přírodní prostředky odpad neprošťouchnou, zkuste některý z těchto tipů:

  1. Zkuste vypustit vodu tak, že odšroubujete potrubí. Najděte, co odpad ucpalo a odstraňte to. Pokud se jedná o menší ucpaní, může to pomoci.

  2. Pokud voda s vysokým tlakem nefunguje, zkuste Set pro odpady a sifony od Subio. Při ucpání tuky je dobré použít přímo Set pro rozklad tuků. Výsledek zaručen.

  3. Pokud se jedná o velmi vážné ucpaní, může být nezbytné kontaktovat odborníky na čištění odpadů. 

V každém případě je důležité předcházet ucpaní odpadů a pravidelně je čistit, aby se zabránilo vzniku problémů. Produkty od SUBIO jsou skvělou volbou pro průběžné ekologické čištění odpadů a pomohou chránit životní prostředí i zdraví lidí.

Sonett dětský pečující olejíček s měsíčkem55_set-odpady