11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

If you care

If-you-care-logo

 

Americký výrobce ekologických a udržitelných potřeb pro domácnost

Kuchyňské a domácí produkty If You Care jsou pečlivě a záměrně vyráběny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí a co nejmenší uhlíkovou stopu, a zároveň poskytovaly spotřebiteli nejvyšší kvalitu a nejúčinnější výsledky. Značka se zaměřuje na výrobu produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobené z obnovitelných materiálů a snižují negativní dopad na planetu. If You Care nabízí širokou škálu produktů, včetně potravinářského obalu, pečicího papíru, kávovarů, fólie na pečení, filtračních sáčků na kávu, ubrusů a dalších produktů pro domácnost.

  1. Ekologicky šetrné materiály: If You Care se snaží používat ekologicky šetrné materiály pro své produkty. To zahrnuje recyklovatelné, obnovitelné nebo kompostovatelné materiály, jako je nepolapený papír, certifikované dřevěné vlákno, kukuřičný škrob a další.

  2. Certifikace: Mnoho produktů značky If You Care je certifikováno nezávislými organizacemi, jako je FSC (Lesy spravované ekologicky), která potvrzují, že dřevěné vlákno použité v jejich produktech pochází z udržitelného lesního hospodářství. Některé produkty také nesou certifikaci Fair Trade nebo certifikaci kvality potravin.

  3. Snížení environmentálního dopadu: If You Care se snaží minimalizovat svůj environmentální dopad tím, že používá obnovitelné zdroje, minimalizuje spotřebu energie, používá recyklovatelné nebo kompostovatelné obaly a minimalizuje používání chemikálií a toxických látek ve svých produktech.

  4. Etické hodnoty: If You Care má zájem o sociální odpovědnost a etické hodnoty. To zahrnuje podporu spravedlivého obchodu, zlepšování pracovních podmínek pro pracovníky a ochranu lidských práv.

If You Care

  • Je lídrem v posouvání hranic ekologické a společenské odpovědnosti ve svých kategoriích. Analyzuje celý řetězec životního cyklu při vývoji produktů - od získávání surovin, přes výrobní proces, balení až po likvidaci. Při posuzování environmentálních a sociálních dopadů je zvažován každý krok. If You Care se zavázala k etickému získávání zdrojů.
  • Zakládá svá environmentální tvrzení na nejlepších dostupných vědeckých poznatcích a v souladu s národními a mezinárodními normami a předpisy.
  • Podporuje svá environmentální tvrzení ověřením a certifikací třetí stranou předními národními a mezinárodními certifikačními orgány.

 

FCAForest Stewardship Council (FSC) 

Ve společnosti If You Care je používán pouze nebělený papír pocházející z takových lesů, které byly certifikovány jako odpovědné hospodaření v souladu s přísnými ekologickými a sociálními standardy Forest Stewardship Council.

 

 BiodegradableBiodegradable Products Institute (BPI)

Certifikace Biodegradable Products Institute značí kompostovatelnost v komerčních nebo komunálních kompostovacích zařízeních v souladu s americkou normou ASTM D6400.

 

 OK kompost home OK Kompost Home

Označuje certifikaci Vinçotte jako kompostovatelnou na dvorku nebo v domácích kompostovacích zařízeních. Jedná se o jednu z mála světových certifikací pro domácí kompostování a je založena na evropské normě EN 13432.

 

 OK kompost OK Kompost

Označuje certifikaci společnosti Vinçotte jako kompostovatelnost v komerčních nebo komunálních kompostovacích zařízeních v souladu s evropskou normou EN 13432.

6 položek celkem
Houba If you care
81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks

Biologicky odbouratelná houba na čištění a mytí různých povrchů. 

60642
Pečící papír If you care 10 m
95,04 Kč bez DPH
115 Kč / ks

Nebělený pečící papír v roli bez obsahu chlóru a ropných přísad potažený silikonem. Certifikováno jako kompostovatelné pro domácí kompost a v komunálních nebo průmyslových provozech.

606951
if you care pecici papir sheet
Novinka
95,04 Kč bez DPH
115 Kč / ks

24 ks neběleného pečícího papíru bez obsahu chlóru a ropných přísad potažený silikonem. Certifikováno jako kompostovatelné pro domácí kompost a v komunálních nebo průmyslových provozech.

608261
If you care alobal
If you care Alobal
Je skladem (>5 ks)
103,31 Kč bez DPH
125 Kč / ks

Hliníková fólie If You Care je vyrobena ze 100% recyklovaného hliníku - výroba spotřebuje o 95 % méně energie. Alobal chrání potraviny před světlem, kyslíkem, vlhkostí a bakteriemi. 

607498
If you care houba na nádobí
106,61 Kč bez DPH
129 Kč / ks

Je ideální pro čištění kuchyně, koupelny a pracovních desek. Lze jej prát v pračce až 300x

2124
If you care pečící papír s karnaubským voskem
123,14 Kč bez DPH
149 Kč / ks

Nebělený voskovaný papír v roli bez obsahu chlóru a ropných přísad potažený karnaubským voskem. Certifikováno jako kompostovatelné pro domácí kompost a v komunálních nebo průmyslových provozech.

607499

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem