Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Klar Čistič na podlahy - 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Klar
149 Kč / ks 123,14 Kč bez DPH
Je skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Čistič na podlahy je univerzálním pomocníkem pro údržbu všech druhů podlahových krytin v domácnosti. Šetrně pečuje o všechny povrchy. Bez parfemace.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Klar Čistící prostředek na podlahy 

 

Podlahový čistič Klar je vhodný pro neglazovanou keramiku, hrubé kamenné podlahy, linoleum, voskované, olejované nebo tmelené dřevěné podlahy, korek
pro PVC i pryžové podlahy. Vytvoří povrch, který lze snadno lešitit.

Neobsahuje žádné přísady ani plniva, která nejsou nutná. Je to vysoce účinný ekokoncentrát, takže spotřebujete jen minimum prostředku a chráníte tak nejen životní prostředí, ale i svou peněženku.

Prostředek na podlahy je bez parfemace, vhodný pro alergiky, ekzematiky a citlivou pokožku dětí. 

Klar vybírá přísady tak, aby zátěž pro lidi a životní prostředí byla co nejnižší. Žádný produkt Klar neobsahuje fosfáty, enzymy nebo perboritany. Místo toho jsou požity vysoce kvalitní, zvláště snadno odbouratelné povrchově aktivní látky, vyrobené z obnovitelných surovin bez obsahu ropy. To je ekologicky důležité, protože kokosová palma během růstu absorbuje tolik CO2, kolik se později zase uvolní, když se tenzid vyrobený z kokosového oleje rozpadne. Bilance CO2 je tak vyrovnaná.

Navíc je rychle biologicky rozložitelný.   

Láhev je ze 100% recyklovaného starého plastu, lze ji recyklovat. Etiketa sestává z recyklovatelných materiálů a je potlačena barvami bez obsahu minerálních olejů. Vyberte si ekologickou kvalitu, která má certifikát Vegan Society. Společnost Klar používá výlučně substance s čistou ekologickou bilancí. Rovněž je silně orientovaná na životní prostředí.

 

  • Bez chlóru
  • Bez parfemace
  • Bez EDTA
  • Bez enzymů
  • Bez ropných produktů
  • Bez barviv
  • Bez genetického inženýrství
  • Bez konzervantů
  • Bez palmového oleje
  • Bez fosfátů

 

Použití:

30 ml (1 dávkovací uzávěr = 30 ml) na 5 litrů vody. U tvrdé vody je dávkování mírně vyšší. Vytvoří se tenká ochranná vrstva, kterou lze snadno leštit. Vhodné pro PVC, kamenné a utěsněné dřevěné podlahy.

Na lakované povrchy použijte univerzální čistič KLAR.

 

Složení:

Aqua, Alcohol, Sodium Citrate, Capryl Glucoside, Potassium Cocoate, Lactic Acid.

 A_varování

Upozornění:

Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud bude nutný lékařský zásah, mějte přichystané balení a etiketu s označeními. Výrobek se nesmí dostat do rukou dětem. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Eventuelně, jestliže se v očích nacházejí kontaktní čočky, tyto podle možností vyberte. Nadále vyplachovat oči. Při přetrvávajícím podráždění očí: Přivolat lékařskou pomoc. Obsahuje Subtilisin. Může vyvolat alergické reakce. Nádoby vkládat do sběru pouze zcela beze zbytků obsahových látek.

 

Chcete vědět víc o značce Klar?

allergie suisse eco cert eco garantie Ecolabel vegan

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

images

 

Svěže vonící produkty bez parfemace

KLAR je značka, která nabízí svěže vonící produkty vhodné zejména pro miminka, citlivé nosy a lidi s alergiemi, astmatem nebo neurodermatitidou. 

KLAR klade důraz na ekologicky šetrné suroviny a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. 

eco certECOCERT

Certifikační organizace ECOCERT je specializovaná na certifikaci ekologických a organických produktů. Tento certifikát potvrzuje, že KLAR produkty splňují přísné normy pro ekologickou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

EcolabelECOLABEL

Certifikát EU Ecolabel je oficiální ekologické označení udělované Evropskou unií. Tento certifikát je udělován produkům, které splňují vysoké ekologické standardy a mají omezený dopad na životní prostředí během svého celého životního cyklu.

allergie suisseAllergie Suisse

Certifikát od Allergie Suisse potvrzuje, že KLAR produkty jsou vhodné pro osoby trpící alergiemi, neobsahují potenciální alergeny nebo jsou testovány na jejich přítomnost, což zaručuje bezpečnost pro osoby s alergickými reakcemi.

eco garantieEcogarantie 

Certifikát od Ecogarantie je udělován produktům, které splňují vysoké standardy pro ekologickou udržitelnost, zahrnující aspekty jako biologickou rozložitelnost, šetrnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativního dopadu na ekosystémy.

 

veganVegan Society

Certifikát od Vegan Society potvrzuje, že KLAR produkty jsou veganské, tedy neobsahují žádné suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech, což je důležité pro osoby, které preferují veganský životní styl.

daabDAAB

Samotné sdružení DAAB, které je nejstarším a nejvlivnějším německým sdružením pro lidi s alergiemi a astmatem, provedlo testy na několika našich KLAR produktů. Výsledky těchto testů potvrdily, že KLAR produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí alergiemi, astmatem či neurodermatitidou. Sdružení DAAB také doporučuje KLAR produkty také svým členům.

Pokud si ceníte nejen svého domova, ale také svého zdraví, můžete se spolehnout na KLAR produkty. I když nemají vůni, jsou stále účinné proti nečistotám a skvrnám, stejně jako naše řada AlmaWin.

Řada KLAR se zaměřuje na kompletní řadu mycích prostředků, prostředků na mytí nádobí a čističů koupelen, které jsou bez parfemace.