Tento týden akce na Balík do ruky za 30 Kč. Doprava zdarma pro objednávky nad 1700 Kč.

Měníme styl a cenu dopravy

Naši milí zákazníci,

s důrazem na vaše pohodlí a spokojenost upravujeme nejen ceny, ale i způsob dopravy. Ano, víme, že to není nejzábavnější téma, ale věříme, že budete sdílet naši snahu udržet co nejnižší ceny při zachování kvalitních služeb.

Do této chvíle jsme upřednostňovali společnost GLS, ale v poslední době čelíme řadě problémů, včetně nepříznivých změn v cenách a snížení kvality doručování. Zásilky se začaly vracet promočené, rozbité a jinak poškozené, což pro nás bylo neudržitelné. 

No uznejte:

  • Mýtný příspěvek 0,78 Kč za každý kilogramy váhy
  • Palivový příplatek 11,5 % z ceny dopravy
  • Nemožnost reklamovat vrácené zásilky, neboť tekutiny jsou vyloučeny z přepravy

Proto jsme se rozhodli preferovat Českou poštu, která nám nabídla výhody ve formě nižších nákladů a zlepšené flexibility. Navíc můžeme posílat i těžší balíky, což nám pomáhá šetřit uhlíkovou stopu. Díky této změně jsme schopni nadále poskytovat dopravu zdarma a zachovat atraktivní ceny, což je pro nás i pro vás prioritou. 

I nadále však můžete zvolit GLS, pokud tento způsob přepravy preferujete. U objednávek nad 1700 Kč jsme prozatím také nabídli dopravu zdarma. Prosím zvolte preferenci, ať můžeme vyhodnotit, jaký způsob dopravy je u vás, našich zákazníků, oblíbenější.

Jsme si vědomi, že společnost Česká pošta může vyvolat různé reakce, ale věříme, že naše rozhodnutí bude v souladu s vašimi očekáváními. Už víte, že vaše názory a připomínky jsou pro nás velmi důležité, proto neváhejte a podělte se s námi o své názory. Jsme tu pro vás a chceme zajistit, abyste měli s našimi službami co nejlepší zkušenost. Podněty uvítáme na tel. 608 628 508 nebo info@ekologicka-domacnost.cz.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru.

Za tým EKOlogické domácnosti 🌿

Katka