11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Aviváž - 10 l

Neohodnoceno
Značka: Sonett
1 279 Kč –17 %
Sonett Aviváž 10L
1 279 Kč –17 % 1 050 Kč / ks 867,77 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Oblíbená ekologické aviváž pro všechny druhy tkanin. Je vhodná pro všechny prací programy.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

 Sonett aviváž

 

Šetrně a účinně ošetřuje a zjemňuje vlákna, oživuje barvy, změkčuje textilie a usnadňuje vypláchnutí pracího prostředku. Vhodná pro všechny druhy tkanin a prací programy - na barevné prádlo, vlnu i hedvábí.

Kyselina citronová použitá v tomto produktu je potravinářská a extrémně biologicky rozložitelná. Čisticí prostředky jsou většinou zásadité. Kyselé máchání prádlo neutralizuje - zvláště vhodné pro citlivé lidi.

A_recyklovatelný_ Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Vedlejší produkty z cukrovarnického průmyslu, jako je melasa, jsou surovinou pro výrobu kyseliny citronové. Díky speciální vlastnosti kyseliny citronové změkčuje vodu při nízkých teplotách a její schopnosti vyhlazovat vlákna a znovu rozzářit citlivé barvy, činí kyselinu citrónovou ideální jako máchání prádla na vlnu a hedvábí.

Kyselina citronová je součástí rostlinného, živočišného a lidského organismu, a proto je přirozeně se vyskytujícími mikroorganismy rychle a úplně štěpena na oxid uhličitý a vodu.

Použití:

Přidejte do poslední oplachové vody. U 4,5 kg pračky přidejte do přihrádky na aviváž přibližně 40 ml. Máchání prádla pomáhá vypláchnout zbytky mýdla a neutralizuje oplachovou vodu (důležité pro citlivé osoby).

Skladování:

Produkty Sonett uchovávejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 ° a 25 °C.

 Prohlášení o výrobku

 • Kyselina citronová 15–30 %
 • Rostlinný alkohol (ethanol) 5–15 %
 • Voda vířená na 100 %

Technické specifikace

 • Hustota: (20 °C) přibližně 1,073 g/cm³
 • Hodnota pH: (20 °C, 5 g / l H?O) přibližně 3–4 

Složení:

Aqua, citric acid, alcohol, alkylpolyglucoside C8–10

mceclip1-137

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/brýle/štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny
a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváž
Objem: 10 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

 • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
 • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
 • enzymy,
 • fosfáty,
 • optické zjasňovače,
 • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.