Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Bělící prášek a odstraňovač skvrn - 5 kg

Neohodnoceno
Značka: Sonett
729 Kč –17 %
Sonett Bělící prášek a odstraňovač skvrn 5kg
729 Kč –17 % 599 Kč / ks 495,04 Kč bez DPH
Je skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Oblíbený ekologický prací prostředek určený k bělení bílého prádla, odstraňování skvrn a odbarvování bílého a stálobarevného prádla. Je vhodný pro všechny pratelné bílé a stálobarevné textilie z bavlny, lnu, konopí a směsových tkanin.

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 

list vlevo_

 Bělící prášek a odstraňovač skvrn

 

Je vhodný pro všechny pratelné bílé a stálobarevné textilie z bavlny, lnu, konopí a směsových tkanin. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve apod.

Zabraňuje šednutí bílého prádla. Je velmi účinný na zjasnění zažloutlého a zašedlého prádla. Každým bělením ztrácí prádlo barvy. Samostatným dávkováním bělícího prostředku se bělící efekt projeví pouze tehdy, kdy je to nezbytně nutné pro odstranění skvrn a k bělení. Tento bělící prostředek s perkarbonátem sodným je ekologickou alternativou bělení prádla na slunci.

Protože v přípravku nejsou použity petrochemické aktivátory bělení, je bělicí komplex a odstraňovač skvrn Sonett účinný pouze v pračce od 50 °C. Pokud může bělidlo fungovat déle, např. namočením přes noc, funguje již od 30 °C. 

mceclip0-163 Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Kyslíkové bělení peroxouhličitanem sodným bez aktivátoru chemického bělení (TAED) je nejekologičtější alternativou k bělení prádla na slunci. Díky oddělenému dávkování bělícího činidla se bělící účinek používá pouze tam, kde je potřeba k odstranění skvrn a k bělení bílého prádla.

Peroxouhličitan sodný je adiční sloučenina peroxidu vodíku a uhličitanu sodného (sody). Působením tepla se peroxid vodíku opět odštěpí od 50 °C, který se rozloží na vodu a aktivní kyslík. Reakce se zvyšuje se zvyšující se teplotou, takže při 95 °C je bělící účinek v pračce optimální. Uvolněný kyslík funguje hlavně na organických skvrnách, jako jsou skvrny od trávy, skvrny od ovoce atd., Oxidací barviv a jejich zbarvením nebo převodem látek tvořících skvrny zpět na ve vodě rozpustné oxidací.

Biologické odbourávání

Peroxouhličitan sodný se i během procesu praní a bělení rozkládá na minerální sodu, vodu a kyslík a zanechává tak pračku ve stavu, který nevyžaduje žádný další rozklad. To znamená, že proces bělení je také degradačním procesem. Soda je minerál a není třeba jej dále štěpit. 

Použití:

Používejte v pračce o hmotnosti 4,5 kg při teplotě 50 ° C. 60 g bělidla přidejte k pracímu prostředku.

Namáčení: Silně znečištěného dětské prádlo nebo prádlo, které se vypere jen do 40 °C, namáčejte. 30 g prostředku na 3l teplé vody. Prádlo můžete zatížit např. talířem, aby zůstalo ponořené v roztoku, a nechte působit přes noc. Poté vyperte obvyklým způsobem.

Myčka: 10 g (1 lžičku) bělidla přidejte k prášku do myčky.

Skladování:

Produkty Sonett uchovávejte v suchu, chladu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 °C.

 Prohlášení o výrobku

  • Peroxouhličitan sodný> 30 %
  • Soda 15-30 %

Technické specifikace

  • Sypná hustota: (20 °C) 0,9-1,1 g / cm3
  • Hodnota pH: (20 °C, 5 g/l H20) přibližně 10-11

Složení:

Peruhličitan sodný, uhličitan sodný

mceclip1-137

Varování:

Není vhodné pro vlnu, hedvábí, umělé hedvábí a mikrovlákna. Výrobek je zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

  • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
  • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
  • enzymy,
  • fosfáty,
  • optické zjasňovače,
  • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.