Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Mono

logo

"Tělo a mysl patří k sobě: naše strava a návyky ovlivňují naše chování, naše zdraví, náš život. Určují, jak žijeme a kam směřujeme – jak duševně, tak fyzicky. Abychom vám v tom pomohli, snažíme se v MONO vnést do vašeho každodenního života novou zdravou rutinu – MONO vám na této cestě poskytuje průvodce a nástroje."

Cílem Mono je nabídnout vám tu nejčistší sílu přírody. 100% cenné rostlinné výtažky, které vám pomohou. PPodporujte a udržujte své zdraví a vitalitu přirozeným způsobem.

Věří v SÍLU ROSTLIN.

K tomu vychází z ověřených poznatků, které se po tisíce let předávají v ájurvédě, TCM a tradiční západní medicíně. MONO MARKET, poháněný přírodou a vědou, nabízí prostor pro přirozenou rovnováhu.

Výstřižek

Tělo a mysl patří k sobě: strava a návyky ovlivňují naše chování, naše zdraví, náš život. Určují, jak žijeme a kam směřujeme – jak duševně, tak fyzicky. Pevně věříme, že každý z nás může tuto cestu ovlivnit – sami si určujeme svůj cíl. Abychom vám v tom pomohli, snažíme se v MONO vnést do vašeho každodenního života novou zdravou rutinu. Přirozená péče o sebe sama je důležitá pro každodenní energii, duševní jasnost a vitalitu – MONO vám na této cestě poskytne průvodce a nástroje.

MONO – Jedno se životem.

Všechno to začalo vášní pro čaj. Začínal doslova z vlastní kuchyně. Dominik, Amir a Franz – 3 přátelé z Mnichova, které spojuje společný zájem o zdraví, kvalitu a design. Od roku 2015 je Mono Market synonymem přírodních a nefalšovaných přírodních produktů. Kromě organického čaje a superpotravin nyní řada Mono zahrnuje také přírodní léčivé rostliny a životně důležité látky.

Jejich snahou je přinášet na trh velmi kvalitní přírodní produkty. Tvrzení: přirozenost – od suroviny až po konečný produkt v několika výrobních krocích. To jim umožňuje nabízet produkty v jejich nejčistší přírodní formě a účinku bez použití umělých přísad.

Mono tým

MONO BUDOUCNOST

Mono Market je zkratka pro sílu a účinek rostlinné výživy. Používáme pouze přírodní ingredience, které neobsahují umělé přísady. Všechny produkty jsou vyráběny v Německu nebo Rakousku a podléhají nejpřísnějším potravinovým kontrolám. Kromě toho využívají nezávislé laboratoře, které pravidelně jejich produkty testují a certifikují.

mono tee

5 položek celkem
Mono tee Bílý čaj s bezovým květem 500 ml
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks

Jemná chuť s lehce příjemnou sladkostí, tato harmonická kombinace jemného bílého čaje a krásného bezového květu přesvědčí.

60773
Mono tee Citronova trava 500 ml
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks

Ze slunného Egypta pochází povzbuzující citronová tráva, která spolu s osvěžující jemnou jablečnou mátou dokonale uhasí žízeň. Charakteristický jablečný tón rakouské máty harmonizuje s kyselou svěžestí citronové trávy.

 
60775
Mono tee Divoké bobule 500 ml
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks

Organický ovocný čaj. Kyselá sladkost borůvek, černého rybízu a černého bezu v kombinaci s ovocně kyselým tónem šípku. Bobule jsou čerstvě sbírané z evropských lesů.

 
 
60771
Mono tee Maté broskev 500 ml
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks

Přírodní kofein z čajovníku portugalského maté ve spojení s broskví je výsledkem chutné uhašení žízně s extra dávkou přírodní energie. 

 
 
60772
Mono tee Zelený čaj se zázvorem 500 ml
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / ks

Zelený čaj Sencha, který pochází z Číny, je ceněn pro svou mimořádnou jemnost a tvoří kořeněný, svěží čajový nápoj s povzbuzujícím zázvorem z Indie. Je bohatý na vitamíny a minerály a říká se, že má povzbuzující a protizánětlivý účinek.

 
60774

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem