11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Trully Great

TrulyGreat_Logo_gelb

 

Rodinná firma, která vyvíjí produkty k péči o batolata se složkami, které jsou co nejblíže přírodě. Produkty, které se starají o dítě a zaměřují se na udržitelnost. Jsou  ekologické, vyhýbají se živočišným látkám a testování na zvířatech a obal je také něčím zvláštním. Nejen prakticky, ale i s respektem k životnímu prostředí. Konvenční plast? Vyloučeno! Aditiva? V žádném případě!

Produkty Really Great mají jednoduchý cíl: nejlepší péči o dítě a maximální možnou ochranu životního prostředí. To znamená, že výrobky jsou ideální pro potřeby dětí a matky přírody. Proto se spoléhněte na recyklované materiály, "plasty" vyrobené z cukrové třtiny a produkty udržitelné, veganské a bez mikroplastů. Prostě opravdu skvělé!

   COSMOS Organické

Tato certifikační značka pro kontrolovanou přírodní kosmetiku vychází z ekologických, zdravotních a sociálních aspektů. Kritéria jdou nad rámec toho, co vyžaduje zákon, a zohledňují použité suroviny, výrobní proces a konečné produkty. Značka COSMO má tedy také holistický přístup, stejně jako Really Great Company.

 V-Label

 

V-Label je mezinárodně uznávaná a chráněná ochranná známka pro identifikaci vegetariánských a veganských produktů a služeb. Pro spotřebitele je to jednoduchý a bezpečný průvodce. Jednotná kritéria a pravidelné kontroly činí z V-Label jedinečnou pečeť kvality v Evropě v kategoriích "vegan" a "vegetarián".

1 položek celkem
Trully great baby creme
119,83 Kč bez DPH
145 Kč / ks

Organický pečující krém na ochranu pro citlivou oblast plenek výhradně z rostlinných složek.

60646

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem