11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Klar Leštidlo do myčky 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Klar
109 Kč / ks 90,08 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Leštidlo do myčky bez parfemace.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Klar leštidlo do myčky

 

Leštidlo EcoSensitive pro lesklé nádobí a sklenice v myčce na bázi přírodních účinných látek. Ty nejen, že neutralizují i poslední zbytky prostředku na nádobí, ale také zabraňují vzniku skvrn po posledním oplachu. Vegan, bez parfemace.

Díky svému složení je vhodné i pro alergiky.

Pro optimální výsledek používejte také mycí prostředek nebo tablety do myčky a sůl do myčky od Klar EcoSensitive.

 

Láhev je ze 100% recyklovaného starého plastu, lze ji recyklovat. Etiketa sestává z recyklovatelných materiálů a je potlačena barvami bez obsahu minerálních olejů. Vyberte si ekologickou kvalitu, která má certifikát Vegan Society. Společnost Klar používá výlučně substance s čistou ekologickou bilancí. Rovněž je silně orientovaná na životní prostředí.

 

  • Bez chlóru
  • Bez parfemace
  • Bez EDTA
  • Bez enzymů
  • Bez ropných produktů
  • Bez barviv
  • Bez genetického inženýrství
  • Bez konzervantů
  • Bez palmového oleje
  • Bez fosfátů

 

Dávkování:

Prostředek dávkujte do zásobníku pro oplach nádobí v myčce, a to podle doporučení výrobce. Přizpůsobte dávkování prostředku pro oplach nádobí podle tvrdosti vody. Pokud se objeví mapy nebo kapky na nádobí, zvyšte dávkování. Naopak snižte dávkování, pokud se vám nádobí bude zdát lehce namodralé. 

Technické specifikace:

Hodnota pH: 2,3

 

Složení:

Aqua, Citric Acid, Alcohol, Capryl Glucoside, Lactic Acid.

 A_varování

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud bude nutný lékařský zásah, mějte přichystané balení a etiketu s označeními. Výrobek se nesmí dostat do rukou dětem. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Eventuelně, jestliže se v očích nacházejí kontaktní čočky, tyto podle možností vyberte. Nadále vyplachovat oči. Při přetrvávajícím podráždění očí: Přivolat lékařskou pomoc. Obsahuje Subtilisin. Může vyvolat alergické reakce. Nádoby vkládat do sběru pouze zcela beze zbytků obsahových látek.

 

Chcete vědět víc o značce Klar?Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

images

 

Svěže vonící produkty bez parfemace

KLAR je značka, která nabízí svěže vonící produkty vhodné zejména pro miminka, citlivé nosy a lidi s alergiemi, astmatem nebo neurodermatitidou. 

KLAR klade důraz na ekologicky šetrné suroviny a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. 

eco certECOCERT

Certifikační organizace ECOCERT je specializovaná na certifikaci ekologických a organických produktů. Tento certifikát potvrzuje, že KLAR produkty splňují přísné normy pro ekologickou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

EcolabelECOLABEL

Certifikát EU Ecolabel je oficiální ekologické označení udělované Evropskou unií. Tento certifikát je udělován produkům, které splňují vysoké ekologické standardy a mají omezený dopad na životní prostředí během svého celého životního cyklu.

allergie suisseAllergie Suisse

Certifikát od Allergie Suisse potvrzuje, že KLAR produkty jsou vhodné pro osoby trpící alergiemi, neobsahují potenciální alergeny nebo jsou testovány na jejich přítomnost, což zaručuje bezpečnost pro osoby s alergickými reakcemi.

eco garantieEcogarantie 

Certifikát od Ecogarantie je udělován produktům, které splňují vysoké standardy pro ekologickou udržitelnost, zahrnující aspekty jako biologickou rozložitelnost, šetrnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativního dopadu na ekosystémy.

 

veganVegan Society

Certifikát od Vegan Society potvrzuje, že KLAR produkty jsou veganské, tedy neobsahují žádné suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech, což je důležité pro osoby, které preferují veganský životní styl.

daabDAAB

Samotné sdružení DAAB, které je nejstarším a nejvlivnějším německým sdružením pro lidi s alergiemi a astmatem, provedlo testy na několika našich KLAR produktů. Výsledky těchto testů potvrdily, že KLAR produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí alergiemi, astmatem či neurodermatitidou. Sdružení DAAB také doporučuje KLAR produkty také svým členům.

Pokud si ceníte nejen svého domova, ale také svého zdraví, můžete se spolehnout na KLAR produkty. I když nemají vůni, jsou stále účinné proti nečistotám a skvrnám, stejně jako naše řada AlmaWin.

Řada KLAR se zaměřuje na kompletní řadu mycích prostředků, prostředků na mytí nádobí a čističů koupelen, které jsou bez parfemace.