11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Eco Natural by York | EKO houba na nádobí - 2 ks

2 hodnocení
43 Kč / ks 35,54 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Dvouvrstvá houbička na nádobí. Hrubá strana je vyrobena ze sisalových agávových vláken. Je několikanásobně odolnější než tradiční vlákno.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

  Houbička na nádobí

 

Dvouvrstvá houba na mytí nádobí je ideální volbou pro efektivní čištění nádobí a dalších povrchů v kuchyni. Je vyrobena z kvalitních sisalových vláken z agáve, které poskytují vynikající vlastnosti.

York houba na nádobí a dalších povrchů

  • Drsná strana pro důkladné čištění. Je vyrobena z pevných sisalových vláken, která jsou tvrdá a drsná za sucha. Tato struktura umožňuje účinné odstranění připálených zbytků a zaschlých nečistot. Po navlhčení se houba stává měkčí, což zajišťuje pohodlné a efektivní mytí.

  • Vynikající odolnost. Sisalová vrstva houby je několikanásobně odolnější než tradiční vlákno, což znamená, že si zachovává svůj hygienický vzhled po delší dobu. Můžete se spolehnout na dlouhodobou a účinnou funkčnost houby.

  • Snížená spotřeba pracího prostředku. Porézní struktura houby umožňuje dobrou pěnivost, což vede k menší spotřebě pracího prostředku při mytí. Můžete tedy šetřit nejen čas, ale i prostředky.Obal je
100% bez plastů a biologicky odbouratelný.

 Velikost: 150 x 100 x 5 mm


mceclip0
Složení:
Přírodní sisalová vlákna z agáve

mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

econaturallogo

YORK je polský výrobce čisticích prostředků s více než 29letou tradicí. Hlavní sídlo a výrobní závod se nachází v Polsku. Jejich čistící prostředky najdete ve více než 80 zemích po celém světě. 

Nabízí kompletní řadu čisticích doplňků vyrobených z recyklovaného odpadu a obnovitelných surovin - Eco Natural by York. Odolné a extrémně funkční produkty. Zaměřují se na používání přírodních obnovitelných surovin, jako je bavlna, bambus, celulóza a sisal. 

EKOLOGIE V YORKU

Ekologie byla vždy důležitým bodem v jejich firemní činnosti, ne jen móda. Vynakládají maximální úsilí a implementují řadu řešení, abych zajistili, že jejich čistící prostředky budou vytvořeny s respektem k okolnímu světu.
 
Budovy a vodu vytápí teplem, které poskytuje práce výrobních strojů. Proti šíření hluku používají protihlukové zástěny. Implementovaná řešení jim umožňují také minimalizovat emise prachu, plynů a zápachu do životního prostředí. 
eco1

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Specifičnost činnosti YORK určuje typ materiálů používaných k výrobě. Jejich nabídka zahrnuje přes 700 produktů, z nichž většina je vyrobena z různých druhů plastů. Z tohoto důvodu YORK již několik let podniká kroky ke snížení negativního dopadu své činnosti na životní prostředí. 

100 % polypropylenového a PET odpadu vzniklého při výrobních procesech je recyklováno do jiných produktů. 

UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ

YORK se chce chovat jako typická společnost budoucnosti a žít tak v symbióze s přírodou. Chtějí spotřebitele vzdělávat, zvyšovat jejich ekologické povědomí a povzbuzovat je k používání čisticích prostředků z ekologických surovin s využitím ekotechnologií.

             eco3
  

Věděli jste, že 

  • Pěstování bambusu nevyžaduje použití pesticidů a jiných umělých hnojiv?
  • Sisal agáve je třetí nejdůležitější rostlinou pěstovanou pro vlákna?
    Bambus absorbuje více CO2 z atmosféry a vytváří až o 35 % více kyslíku než stromy?
  • Recyklace bavlny šetří vodu, energii a barviva použitá ve výrobním procesu? 
  • Ocel je 100% recyklovatelný materiál?

fsc_pefc Certifikáty FSC a PEFC

obnovitelné_zdroje Obnovitelné zdroje

recyklace Recyklovaný materiál

papírové_obaly Papírové obaly

opakovaně_použitelné_produkty Opakovatelně použitelné produkty