Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Morgenland

MorgenLand_Logo_RGB_500px

Příběh Morgenlandu začíná již v roce 1979 prodejem čaje, koření a sušeného ovoce do prvních bio obchodů v severním Německu. V té době bylo obtížné nebo dokonce nemožné získat certifikované bioprodukty opravdu dobré kvality – zejména pokud šlo o zboží, jako jsou kokosové ořechy nebo sušené mango, které pocházelo ze zámoří. Společnost MorgenLand se angažovala, navázala intenzivní kontakty a dokonce i vlastní ekologické projekty a v následujících desetiletích se vyvinula ve vzkvétající středně velkou ekologickou společnost.

Dnes je v sortimentu více než 120 produktů MorgenLand. Společnost pokračuje v zásobování německých maloobchodníků s biopotravinami. Přibližně 100 zaměstnanců zaměstnává specialista na bio ovoce, ořechy a kokosové produkty v dolnosaském Oytenu.

Respekt

Poslání je založeno na hlubokém přesvědčení, že vzájemný respekt je základem lidské interakce a smysluplného života. Stejně tak jsou přesvědčeni, že ekologické zemědělství je nejmodernější a nejudržitelnější formou zemědělství a nabízí nejlepší vyhlídky na budoucnost vhodnou pro vnoučata.

Průhlednost

 Jsme přesvědčeni, že upřímnost, otevřenost a transparentní komunikace na všech úrovních mohou vytvořit důvěru, která je nezbytná pro dlouhodobé úspěšné podnikání. Kontrolovaná a certifikovaná bio kvalita všech jejich surovin je a zůstává základem pro důvěryhodnou komunikaci v každodenní práci.

Odpovědnost

Značka MorgenLand by neexistovala bez bohatých plodů naší krásné země. Proto cítí odpovědnost za to, jak se na naší planetě zachází s přírodou, půdou, rostlinami a živočichy – zejména v regionech, odkud produkty pocházejí. Proto již desítky let spolupracují s vybranými pěstitelskými partnery z celého světa, se kterými mohou sdílet svou lásku k ekologickému zemědělství i jejich know-how od udržitelného pěstování až po šetrné a hodnotné zpracování. Tímto způsobem přispívají ke světu, který bude i zítra bohatý a bude stát za to v něm žít.

3 položek celkem
Morgenland strouhaný kokos 150 g
Akce
58,04 Kč bez DPH
65 Kč / ks

Strouhaný kokos v nejvyšší kvalitě Demeter.

60750
Morgenland lískové oříšky celé 500 g
Akce
79,46 Kč bez DPH
89 Kč / ks

BIO lískové oříšky celé v nejvyšší kvalitě Demeter.

PROŠLÉ DATUM SPOTŘEBY. Datum spotřeby: 18. 2. 2024

60751
Morgenland lyofilozovane borunky 35g
Novinka
115,18 Kč bez DPH
129 Kč / ks

Jahodové plátky v BIO kvalitě sušené mrazem, aby si zachovaly veškeré živiny.

60884

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem