11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Rosengarten

Rosengarten logo

V Rosengarten se můžete těšit na dlouhou tradici výroby biopotravin. Značka Rosengarten je spojena s Minderleinsmühle, rodinnou firmou s hlubokými kořeny poblíž Norimberku na jihu Německa, sahajícími až do roku 1776. Tady čerpají z bohatých zkušeností, aby mohli přetvořit prvotřídní ingredience, jako je špalda, oves a čokoláda, do lahodných biopotravin. Společně s jejich váženými zákazníky aktivně podporují udržitelné zemědělské praktiky a přispívají k ochraně ekologicky rozmanitých prostředí.

Ueber-Uns-7_neu

Různé požitky z Rosengarten

Příběh úspěchu Rosengarten začal jejich dovedností v míchání a tvorbě rozličných druhů müsli. Jejich vážení zákazníci mají tu výhodu, že si mohou vybrat z široké škály klasických müsli směsí, jako je oblíbené ovocné müsli, nebo si dopřát prémiový müsli požitek, jako je lákavé mandlově malinové křehké müsli.

Zkušenosti s müsli jim v Rosengarten umožnily rychle rozšířit sortiment na sladké dobroty, oplatky a pečivo. Dnes jsou jedním z největších zpracovatelů bio čokolády v Německu, a zpracovávají více než 1200 tun ročně.

Kromě těchto sladkých lahůdek pro každodenní radost nabízejí také slané občerstvení. V jejich širokém výběru naleznete speciální dobroty pro sváteční období, jako jsou Vánoce a Velikonoce. Ať už jsou to originální perníčky Elisen nebo usměvaví čokoládoví velikonoční zajíčci, v Rosengarten najdete vše, co si můžete přát!

Ueber_Uns_produkte_Web_0623

1 položek celkem
Rosengarten Jahodovy cheesecake snack 40g
Akce
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Jemné mini máslové sušenky obalené v bílé jogurtové čokoládě smíchané s lyofilizovanými jahodami jsou neodolatelným pokušením.

60896

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem