Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Vivani

Vivani logo

VIVANI_ART-530x663   Dobrá čokoláda je mnohem víc než jen cukrovinka. Je to cenné umělecké dílo. Není to jen výroba, ale láskyplné vytváření – díky inspiraci a vášni. Stejně jako malíř pečlivě vybírá štětce, barvy a plátno, tak je tomu i s uměním čokolády. Každá jednotlivá ingredience jako barevný nádech, osobitý podpis tvůrce, dokonalá inscenace objektu – to vše je rozhodující pro vytvoření uměleckého díla s trvalým a krásným efektem. Umění, které lidi spojuje a dělá je šťastnými.

 

Od roku 2000 žijí vášní pro dobrou čokoládu. To, co začalo v malém, se nyní rozrostlo v celosvětově populární značku čokolády, která je symbolem udržitelnosti a uměleckého požitku ve více než 50 zemích po celém světě. Jakkoli se mohou kultury, jazyky a preference lišit, touha po čokoládě je vždy společným jmenovatelem, který spojuje fajnšmekry z nejrůznějších koutů světa.

Pro balení čokoládových tyčinek, tyčinek a polev jsou používány ekologicky šetrné obalové materiály.

Může se to zdát překvapivé, ale fólie, ve které jsou čokolády baleny, nejsou ve skutečnosti plastové – i když tak vypadají. Jedná se o přírodní fólii NatureFlex™ vyrobenou z obnovitelných surovin (certifikováno podle registrace DIN CERTCO č. 7H0037 // TÜV Austria TA8021601615).

Skutečná inovace obalu nabízí stejnou úroveň ochrany produktu jako PE fólie nebo cínová fólie. Vzhledem k tomu, že je vyroben na bázi dřevitých vláken z udržitelných zdrojů, lze ho snadno vyhodit do zahradního kompostu doma – nebo do zbytkového odpadu, kde jej lze tepelně recyklovat. 

Papírové obaly a kartonové krabice čokoládových tyčinek jsou také certifikovány® FSC-MIX a potištěny tiskařskými barvami bez minerálních olejů.

 
 OekologischeVerpackung_02-530x706

 

Jak to vzniklo?

Byl to Andreas Meyer, vyučený pekařský učeň a kvalifikovaný odborník na výživu z vestfálského Sauerlandu, kdo přišel s nápadem vytvořit bio čokoládu nejvyšší kvality. Předtím již pracoval pro různé renomované ekologické a fair trade společnosti a odvážil se udělat krok k samostatné výdělečné činnosti založením společnosti EcoFinia GmbH.

V roce 1999, kdy svět filozofoval o hrozících počítačových kraších, pracoval Andreas Meyer na čokoládové lince, která by v novém tisíciletí nastavila udržitelné kulinářské akcenty. V tradiční herfordské firmě Weinrich – rodinné továrně na čokoládu s dlouholetou tradicí – našel perfektní výrobní zařízení. A v Cordu Budde jr., generálním řediteli závodu, pokrokově smýšlejícím partnerovi, který se již v rané fázi inspiroval smyslem pro ekologickou výrobu.

Teprve v průběhu následujících let se rozvinula aspirace na umělecký design – nejprve v podobě minisérie VIVANI "Edizione d'Arte", ve které umělkyně Annette Wessel poprvé přenesla své výrazné obrazy na obal. Díky popularitě této řady zdobily Wesselovy vkusné prezentace různých druhů VIVANI od roku 2009 všechny čokoládové tyčinky. Stylistický prostředek, který se vyplatil. VIVANI vzkvétala a stala se jednou z nejoblíbenějších čokolád na německých bio trzích – a globálním exportním hitem, díky kterému čokoládová srdíčka bijí rychleji od Nového Zélandu po Kanadu, od Finska po Jižní Afriku a od Singapuru po Japonsko.

12 položek celkem
Vivani BIO bílá čokoláda s křupinkami 100 g
Akce
49,11 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Bílá čokoláda, krémová a sladká se vzdušnou, křupavou křupavou rýží.

 
 
 

 

 
 
 
60761
Vivani BIO čokoláda Capuccino 100 g
Akce
49,11 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Čokoláda rozplývající se v ústech ve dvouvrstvé kompozici: krémová bílá čokoláda a mléčná čokoláda, zjemněná tím nejlepším espressem.

 
 
60757
Vivani BIO čokoláda jemná hořká s pomeranči 100 g
Akce Tip
49,11 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Jemná hořká čokoláda té nejvyšší kvality, zušlechtěná jemným pomerančovým olejem. Jedinečná ve svém požitku. Vegan.

 

 
 
 
60758
Vivani BIO mléčná čokoláda 100 g
Akce
49,11 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Mléčná čokoláda s vynikajícím kakaovým tónem. Jemná krémová a rozplývající se v ústech, svůdně dobrá.

60755
Vivani BIO mléčná čokoláda s bílou náplní 100 g
Akce Tip
49,11 Kč bez DPH
55 Kč / ks

Mléčná čokoláda s mnohem krémovější mléčnou náplní.

 
 
 
 

 

 
 
 
60762
Vivani BIO jemná hořká 71% Kakao 100 g
Akce Tip
52,68 Kč bez DPH
59 Kč / ks

Pro všechny gurmány a milovníky jemné hořké čokolády je Fine Bitter 71% Kakao darem z nebes. Vegan.

 
60756
Vivani 100% kakao
Tip
58,04 Kč bez DPH
65 Kč / ks

Nabízí maximální požitek z kakaa, více kakaa už nemůžete! Aromatická chuť jemné chuti Santo Dominga je podpořena křupavými kakaovými lupínky. Zcela bez lecitinu.

 
 

 

 
 
 
60819
Vivani oříšková čokoláda 100 g
58,04 Kč bez DPH
65 Kč / ks

Čokoláda rozpouštějící se v ústech s čerstvě praženými celými lískovými oříšky. Ostrý požitek obzvláště jemným způsobem!

 
 
 

 

 Celé, křupavé a čerstvě pražené lískové oříšky v kombinaci s jemnou mléčnou čokoládou si zamilujete.
 
 
60826
Vivani vanilková čokoláda 100 g
58,04 Kč bez DPH
65 Kč / ks

Intenzivní vanilkový tón, velmi krémový a obzvláště pozoruhodný. Výrazně snížený obsah cukru, a proto méně sladká než běžná bílá čokoláda.

 
 
 
 

 

 
 
 
60817
Vivani BIO mléčná čokoláda s mátovou náplní 100 g
Akce
61,61 Kč bez DPH
69 Kč / ks

Jemná hořká čokoláda s náplní - s osvěžujícím mátovým olejem. Opravdová klasika.

 
 

 

 
 
 
60760
Vivani BIO čokoláda tmavý nugát 100 g
Akce
61,61 Kč bez DPH
69 Kč / ks

Hořká čokoláda s výrazným nugátovým tónem. Vegan.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
60763
Vivani BIO mléčná pralinková nugátová čokoláda 100 g
Akce Tip
61,61 Kč bez DPH
69 Kč / ks

Nejjemnější mléčná čokoláda s krémovou náplní z lískooříškového nugátu se rozplývá na jazyku.

 

 

 
 
 
60759

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem