Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Aries BIO přírodní repelent proti klíšťatům - 100 ml

Tip Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Aries
222 Kč / ks 183,47 Kč bez DPH
Je skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Účinná ochrana před klíšťaty vhodná i pro děti od 3. měsíce.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

Aries BIO přírodní repelent proti klíšťatům

 

Repelent odpuzuje klíšťata díky extraktu z listů citrónového eukalyptu. Účinný až 6 hodin.

Přípravek obsahuje aktivní složku, která se získává z listů eukalyptu citronového a po aplikaci vytváří na pokožce repelentní vrstvu. Tato vrstva zajišťuje, že ošetřovaná místa kůže nejsou pro klíšťata atraktivní.

TIP: Klíšťata ze stromů nepadají! Chraňte se před útoky klíšťat ze spodní části flóry: trávy, keře, živé ploty atd.

 

  • Obsahuje aktivní látku získanou z listů citrónového eukalyptu.
  • Dermatologicky testované.
  • Bez syntetických a konzervačních látek

Doporučení: Účinek snižuje pot nebo fyzická námaha, proto doporučujeme aplikaci opakovat. 

Před použitím protřepte. Rovnoměrně rozetřete na pokožku. Používejte střídmě! Nastříkejte na nepokrytá místa suché, čisté pokožky. Neaplikujte na sliznice a oči, při vniknutí přípravku do očí důkladně vypláchněte vodou. Nestříkejte přípravek přímo na obličej. Pro použití na obličej nastříkejte do dlaně a poté aplikujte na obličej, uši a krk. Při aplikaci dbejte na to, abyste se co nejvíce vyhýbali oblasti úst a očí. Aplikujte střídmě na exponovanou, nepoškozenou nebo neporušenou pokožku, vyhněte se dlaním.

Doporučení: následné odstranění povlaku na dlaních mytím rukou, pokud možno na hřbetu ruky. Pro optimální ochranu byste měli na všechny části těla, které nejsou chráněny oděvem, aplikovat přípravek proti klíšťatům a nechat jej vsáknout. Vzhledem k tomu, že účinek klesá s pocením nebo fyzickou námahou, je vhodné aplikaci opakovat (aplikujte maximálně 2x denně).

U kojenců od 3 měsíců věku nanášejte přípravek střídmě a pouze na nejexponovanější místa pokožky, vyhněte se rukám. U dětí do 12 let musí přípravek aplikovat dospělí. Dospělým a dětem starším 12 let se doporučuje po použití umýt ruce. Pro těhotné a kojící ženy: v případě potřeby (nebezpečí bodnutí a kousnutí mouchami stájovými a klíšťaty) jsou možné až 2 aplikace denně. Při kojení neaplikujte přípravek na příslušné oblasti pokožky! Před kojením se doporučuje očistit nebo odstranit přípravek z příslušných oblastí pokožky.

 

Složení:

200 g/l eukalyptový citriodora olej, hydratovaný, cyklizovaný (EC olej (H/C)

mceclip0-107

Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem, teplem a přímým slunečním zářením. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Spolehlivá ochrana proti komárům, klíšťatům a jinému kousavému hmyzu. Ať už sprej na pokožku, sprej na textil nebo vonný olej do lampy, všechny receptury jsou založeny na účinných látkách rostlinného původu. Pro celou rodinu - doma i na cestách, bez DEET.

Z malé řady ekologických přípravků na hubení škůdců vzešla široká škála užitečných, osvědčených a krásných produktů pro ekologickou domácnost a zahradu. Po 30 letech se ARIES as GmbH & Co. KG dostala do současnosti a je dobře připravena na budoucnost. V úzké spolupráci se zákazníky a partnery v oblasti velkoobchodu a maloobchodu s biopotravinami neustále rozšiřují sortiment o ekologické produkty podle potřeby vyrobené z vybraných surovin bez chemických přísad.

 

eco control

Eco Control™ je certifikační orgán pro ekologické produkty a systémy zajišťování kvality v nepotravinářském sektoru. Aries je první společností na světě, která má svou základní řadu ekologicky kompatibilních repelentů a prostředků pro hubení škůdců podrobeny neutrálnímu trvalému zkoumání.

Více informací na: www.eco-control.com

NatrueCertifikace NATRUE

Posláním NATRUE je propagovat a chránit přírodní a organickou kosmetiku v zájmu spotřebitelů po celém světě. Všechny produkty pečující řady Aries jsou certifikovány v nejvyšším stupni označení "biokosmetika".

Více informací na: www.nature.org

Bio siegelCertifikace Bio-Siegel

Tuto certifikaci lze používat, pokud příslušný produkt splňuje požadavky ekologické legislativy EU. Semenné produkty, semenné bomby, pastilky a ptačí semena od Aries jsou v bio kvalitě.

Více informací na: www.oekolandbau.de

okologischCertifikace "Ekologický zdroj"

Všechny ekologické produkty Aries pro kontrolu a boj proti škůdcům jsou schváleny jako ekologické zdroje pro použití v ekologických farmách v souladu s nařízením EU o ekologickém zemědělství.

BiolandCertifikace "Organická půda"

Na bylinkovém a levandulovém poli Aries rostou léčivé rostliny, květiny šetrné k hmyzu a 1200 rostlin levandule. Produkty z této řady jsou certifikovány jako Bioland, které je nejvýznamnějším sdružením pro ekologické zemědělství v Německu.

Více informací na: www.Bioland.de

greenpeaceCertifikace Greenpeace® Energy

Aries získal elektřinu pro své kanceláře, sklady a výrobní prostory výhradně od společnosti Greanpeace Energy, která dodává energii z ekologických zdrojů, bez uhlí, jaderného nebo fosilního plynu.

Více informací na: www.greenpeace-energy.de

NCPNature Care Product (NCP)

NCP je certifikační norma, která uzavírá regulační mezeru v ekologickém nepotravinářském sektoru a stanovuje standardy pro ekologické přírodní produkty, včetně čistících prostředků, pesticidů, hnojiv a dalších. Tato norma slouží k certifikaci ekologických produktů, které splňují její požadavky.