Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Klar Hygienický sprej 250 ml

Neohodnoceno
Značka: Klar
189 Kč / ks 156,20 Kč bez DPH
Je skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Čistě rostlinný roztok připravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci pracovních ploch a předmětů v domácnosti, ve volném čase a na cestách. Ideální také pro plasty, sklo, porcelán a keramiku. Bez parfemace, a proto ideální pro použití při přípravě potravin.

 
 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Klar Hygienický sprej

 

Čistý rostlinný roztok připravený k použití je ideální pro dezinfekci klik dveří, záchodových prkének, ledniček, pracovních desek, hraček a mnoha dalších. Bez parfemace, proto se dokonale se hodí pro použití v kuchyni.

Proti:

 • Virům (Salmonela, pseudomonády, stafylokoky, bakterie coli, bakterie rezistentní na antibiotika)
 • Plísním (Candida albicans)
 • Bakteriím (Chřipkové viry, např. koronaviry, ptačí chřipka, SARS, prasečí chřipka, hepatitida, HIV, herpes simplex)

Bez parfemace, vhodné pro alergiky, ekzematiky a citlivou pokožku dětí. 

Produkt byl vyvinut podle pokynů Německé společnosti pro hygienu a biologii Mirko (VAH / VAH), Německé asociace pro kontrolu virových onemocnění (DVV) a Institutu Roberta Kocha (RKI).

 • žádné parfémy, vůně
 • žádná barviva
 • žádná aditiva
 • žádné enzymy
 • žádná ropa
 • žádné genetické inženýrství
 • žádné živočišné složky (veganské)
 • žádný chlór
 • bez EDTA
 • žádné konzervanty
 • žádný palmový olej
 • žádné fosfáty
 • vegan
Recyklovatelné obaly a používání kartonu a papíru s certifikací FSC šetří zdroje jsou znaky udržitelného hospodaření. V letech 2015 a 2016 byl Klar oceněn pečetí ZELENÉ ZNAČKY za udržitelnost.

 

KLAR používá pouze biologicky odbouratelné povrchově aktivní látky, které jsou rychle a zcela rozložitelné ve vodě.

Klar vybírá přísady tak, aby zátěž pro lidi a životní prostředí byla co nejnižší. Žádný produkt Klar neobsahuje fosfáty, enzymy nebo perboritany. Místo toho jsou požity vysoce kvalitní, zvláště snadno odbouratelné povrchově aktivní látky, vyrobené z obnovitelných surovin bez obsahu ropy. To je ekologicky důležité, protože kokosová palma během růstu absorbuje tolik CO2, kolik se později zase uvolní, když se tenzid vyrobený z kokosového oleje rozpadne. Bilance CO2 je tak vyrovnaná. 

 

Použití:

Rychlá dezinfekce je snadná: nastříkejte hygienický sprej rovnoměrně a neředěný na povrch, který chcete dezinfikovat, a nechte zaschnout 60 sekund.

Doporučená dávka na aplikaci: 5 střiků, což odpovídá přibližně 2,6 ml na 10 x 10 cm pro optimální výkon produktu. Povrch, který má být dezinfikován, nemusí být předem čištěn. Poté není nutné žádné utírání.

Složení:

Ethanol*, aqua (voda), kafr

* Z kontrolovaného ekologického zemědělství

100 g obsahuje: Ethanol (z certifikovaného ekologického zemědělství) 78,8 g, čištěná voda 21,2 g

A_varování

Upozornění:

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení. Nekuřte. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice a ochranu očí/obličeje.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte všechny kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte na chladném, dobře větraném místě. Nádobu likvidujte pouze tehdy, když je zcela prázdná.

Chcete vědět víc o značce Klar?

allergie suisse eco cert eco garantie Ecolabel vegan

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

images

 

Svěže vonící produkty bez parfemace

KLAR je značka, která nabízí svěže vonící produkty vhodné zejména pro miminka, citlivé nosy a lidi s alergiemi, astmatem nebo neurodermatitidou. 

KLAR klade důraz na ekologicky šetrné suroviny a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. 

eco certECOCERT

Certifikační organizace ECOCERT je specializovaná na certifikaci ekologických a organických produktů. Tento certifikát potvrzuje, že KLAR produkty splňují přísné normy pro ekologickou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

EcolabelECOLABEL

Certifikát EU Ecolabel je oficiální ekologické označení udělované Evropskou unií. Tento certifikát je udělován produkům, které splňují vysoké ekologické standardy a mají omezený dopad na životní prostředí během svého celého životního cyklu.

allergie suisseAllergie Suisse

Certifikát od Allergie Suisse potvrzuje, že KLAR produkty jsou vhodné pro osoby trpící alergiemi, neobsahují potenciální alergeny nebo jsou testovány na jejich přítomnost, což zaručuje bezpečnost pro osoby s alergickými reakcemi.

eco garantieEcogarantie 

Certifikát od Ecogarantie je udělován produktům, které splňují vysoké standardy pro ekologickou udržitelnost, zahrnující aspekty jako biologickou rozložitelnost, šetrnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativního dopadu na ekosystémy.

 

veganVegan Society

Certifikát od Vegan Society potvrzuje, že KLAR produkty jsou veganské, tedy neobsahují žádné suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech, což je důležité pro osoby, které preferují veganský životní styl.

daabDAAB

Samotné sdružení DAAB, které je nejstarším a nejvlivnějším německým sdružením pro lidi s alergiemi a astmatem, provedlo testy na několika našich KLAR produktů. Výsledky těchto testů potvrdily, že KLAR produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí alergiemi, astmatem či neurodermatitidou. Sdružení DAAB také doporučuje KLAR produkty také svým členům.

Pokud si ceníte nejen svého domova, ale také svého zdraví, můžete se spolehnout na KLAR produkty. I když nemají vůni, jsou stále účinné proti nečistotám a skvrnám, stejně jako naše řada AlmaWin.

Řada KLAR se zaměřuje na kompletní řadu mycích prostředků, prostředků na mytí nádobí a čističů koupelen, které jsou bez parfemace.