Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Prázdninový režim snižuje poštovné

Naši milí zákazníci,

rádi bychom informovali o prázdninovém provozu našeho e-shopu. Chceme vás ujistit, že všechny objednávky budou nadále zpracovávány a expedovány, avšak s mírnými změnami v dodacích termínech. 

Během prázdninového období budeme zasílat zásilky v pondělí, úterý a ve čtvrtek. Ale nebojte! Pokud by vám objednávka spěchala a bylo by prima ji poslat co nejdříve, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 608 628 508. Rádi vám vyjdeme vstříc. Toto opatření nám umožní připravit nový obchůdek na otevření a naskladnit nové zboží. 

Jako poděkování za vaši trpělivost a pochopení během tohoto období jsme se rozhodli snížit poštovné přes Balíkovnu na pouhých 25 Kč. Sice se to týká objednávek nad 500 Kč, ale i tak věříme, že vás to potěší...

My už se na otevření našeho nového obchůdku v Benešově těšíme. Přijďte nás navštívit už teď, třeba jen na kávu nebo skvělou BIO limču. Rádi si poslechneme, co za sortiment vám chybí, jaké bezobalové produkty byste uvítali a objevte široký sortiment ekologických čističů a příslušenství přímo na místě.

Ještě jednou děkujeme za vaši přízeň a pochopení. Jsme si vědomi, že rychlost odesílání zásilek patří k našim přednostem, proto věříme, že drobná dočasná změna nám na kráse neubere. 

Přejeme krásné prožití prázdnin.

Za tým Ekologické domácnosti

Katka 

 

A kam do obchůdku? 
Na Karlově 271, Benešov

Tel: 608 628 508

V obchůdku budeme takto:

Pondělí 9-13 h

Úterý 11-17 h

Čtvrtek 9-12 h

Jiné dny a hodiny po předchozí domluvě.