11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Konečně máme i pytle do odpadu!

Dlouho jste se ptali, kdy už budeme mít ty pytle na odpadky. Pravdou je, že otvírání nového obchodu nám dává víc zabrat, než jsme si mysleli. Ale tadááá! Pytle už můžete začít objednávat. Věříme, že i cena vás potěší.

Zatím to nejsou kompostovatelné pytle, na ty teprve čekáme. Vybírat si můžete EKO pytle z regranulátu a to je taky prima.

Co je to regranulát?

Jedná se o druhotný výrobek získávaný z recyklovaných plastů. Proces výroby regranulátu začíná sběrem a tříděním plastového odpadu. Poté se odpadní plasty rozdrtí na malé kousky a podrobí se procesu mytí, sušení a tavení. V taveném stavu jsou plastové kousky vstřikovány do forem, kde se chladí a tuhnou do podoby malých granulí nebo pelet.

Regranulát je poté používán jako surovina pro výrobu nových plastových výrobků. Jeho použitím se snižuje nejen spotřeba primárních surovin, ale také množství plastového odpadu, který by jinak skončil na skládkách nebo ve spalovnách.

Výhody používání regranulátu zahrnují snížení negativního dopadu na životní prostředí, energetickou úsporu a omezení závislosti na nových ropných surovinách, které jsou používány při výrobě plastů. Regranulát se jinak využívá v různých odvětvích, jako jsou obaly, automobilový průmysl, stavebnictví a další.

Tak co vy na to? Mrkněte!

York Eko pytle na odpad 35 lEko pytle na odpad York