Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Tekuté leštidlo do myčky - 10 l

Neohodnoceno
Značka: Sonett
1 999 Kč –21 %
Sonett Leštidlo do myčky 10L
1 999 Kč –21 % 1 560 Kč / ks 1 289,26 Kč bez DPH
Je skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí v kombinaci se Sonett tabletami, Sonett práškem do myčky nebo Sonett regenerační solí.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Sonett Tekuté leštidlo do myčky

 

Tekuté leštidlo do myčky je čistě rostlinné, bez petrochemie, s neutrální vůní.

Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Leštidlo se přidává automaticky během posledního mycího cyklu a zabraňuje vzniku vodního kamene na nádobí, příboru a sklenicích.

Etanol, získávaný kvašením škrobnatých rostlin jako např. brambor, a cukrový tenzid z kokosového tuku a kukuřičného škrobu snižují povrchové napětí vody při posledním mycím cyklu a způsobují tak lepší stékání vody po nádobí.

Biologické odbourávání

Etanol se v nepatrných množstvích vyskytuje i v přírodě. Je rychle a 100% odbouratelný na oxid uhličitý a vodu, dostane-li se do odpadní vody. Při výrobním procesu cukrových tenzidů se spojí části cukru a tuku takovým způsobem, že zůstane zachována vnitřní molekulární struktura. Proto mohou mikroorganismy tyto tenzidy bez problémů rychle a úplně odbourat.

Dávkování:

Množství přípravku regulujte dle tvrdosti vody, při výskytu tmavých skvrn na příborech snižte dávkování. Přípravek nalijte do příslušného zásobníku. Dodržujte pokyny výrobce vaší myčky.

Změkčovač vody myčky by měl být nastaven na 8 ° dH (německé stupně) nad místní tvrdostí vody. Máte-li například tvrdost vody 16 ° dH (2,86 mmol / l), měli byste přístroj nastavit na 24 ° dH (4,29 mmol/l).

Skladování:

Pokud je to možné, uchovávejte v suchu v uzavřeném obalu mezi 10-25 °C. Při teplotách pod 10 °C se produkt změní a trochu zpevní a zakalí, což v teple opět zmizí, v případě potřeby jemným protřepáním. Držte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Prohlášení o výrobku

 • Síranový ricinový olej 5–15 %
 • Rostlinný alkohol (ethanol) 5–15 %
 • Cukrová povrchově aktivní látka 1–5 %
 • Balzamikové přísady, z kontrolovaného ekologického pěstování/divoký sběr <1 %
 • Voda, vířená až 100 %

Technické specifikace

 • Hustota: (20°C) cca. 0,99 g/cm³
 • Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H?O) cca. 6-7

Složení:

Aqua, Alcohol, Sulfated Castor Oil, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside).

Varování:

V případě zabudovaného elektronického změkčovače vody, není vhodné používat Sonett ekologické mycí prostředky. Před prvním použitím leštidla Sonett musí být přihrádka na leštidlo zcela prázdná, aby nedošlo k reakci s jinými prostředky. 

Pokud se na nádobí vytvoří pruhovaný povlak, je množství leštidla příliš vysoké. Pokud na nádobí zůstanou izolované bílé skvrny od vodního kamene, je třeba dávku leštidla zvýšit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

 • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
 • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
 • enzymy,
 • fosfáty,
 • optické zjasňovače,
 • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.