11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Eco Natural by York | EKO pytle na odpad - 60 l

1 hodnocení
37 Kč / ks 30,58 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Velmi odolné ekologické pytle na odpadky nezbytné v každé domácnosti. Obsah pytle - 60 litrů (10 ks).

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

   Eko pytle na odpadky

 

Sáčky jsou 100% vyrobeny z regranulátu - materiálu vzniklého v procesu zpracování polyetylenových výrobků. Tašky jsou recyklovatelné. Jsou vyrobené z odolného plastu, takže se neroztrhnou ani při velké hmotnosti. Jsou odolné také vůči vlhkosti a vysokým teplotám. Navíc neprotékají, takže v nich lze bez obav nosit i mokrý odpad.

Každá taška je zakončena vlnkou, která usnadňuje její zavázání a pohodlné přenášení, aniž byste se museli bát, že se obsah vysype cestou do koše. 

Tašky jsou zakončeny univerzálním hvězdicovým svarem. Hodí se do obdélníkových i kulatých košůDají se přesně natáhnout přes okraje odpadkového koše, nekloužou a zajišťují vysokou úroveň hygieny při likvidaci odpadu. Díky hvězdicovému sváru skvěle vyplňuje dno.

pytle

Pytle lze využít na uskladnění odpadu, ale v domácnosti najdou i jiné využití. Mají neutrální vůni, a proto jsou ideální pro skladování a přenášení věcí, které je chrání před vlhkostí, prachem a jinými nečistotami.


Obal je
100% bez plastů a biologicky odbouratelný.

 mceclip0

Regranulát je druhotný výrobek získávaný z recyklovaných plastů. Proces výroby regranulátu začíná sběrem a tříděním plastového odpadu. Poté se odpadní plasty rozdrtí na malé kousky a podrobí se procesu mytí, sušení a tavení. V taveném stavu jsou plastové kousky vstřikovány do forem, kde se chladí a tuhnou do podoby malých granulí nebo pelet.

Regranulát je poté používán jako surovina pro výrobu nových plastových výrobků. Tím se snižuje spotřeba primárních surovin a snižuje se také množství plastového odpadu, který by jinak skončil na skládkách nebo ve spalovnách.

Výhody používání regranulátu zahrnují snížení negativního dopadu na životní prostředí, energetickou úsporu a omezení závislosti na nových ropných surovinách, které jsou používány při výrobě plastů. Regranulát se využívá v různých odvětvích, jako jsou obaly, automobilový průmysl, stavebnictví a další.

 

Velikost: 64x59 cm

Počet pytlů: 10 ks 


Složení:
LDPE100% regranulát

mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

econaturallogo

YORK je polský výrobce čisticích prostředků s více než 29letou tradicí. Hlavní sídlo a výrobní závod se nachází v Polsku. Jejich čistící prostředky najdete ve více než 80 zemích po celém světě. 

Nabízí kompletní řadu čisticích doplňků vyrobených z recyklovaného odpadu a obnovitelných surovin - Eco Natural by York. Odolné a extrémně funkční produkty. Zaměřují se na používání přírodních obnovitelných surovin, jako je bavlna, bambus, celulóza a sisal. 

EKOLOGIE V YORKU

Ekologie byla vždy důležitým bodem v jejich firemní činnosti, ne jen móda. Vynakládají maximální úsilí a implementují řadu řešení, abych zajistili, že jejich čistící prostředky budou vytvořeny s respektem k okolnímu světu.
 
Budovy a vodu vytápí teplem, které poskytuje práce výrobních strojů. Proti šíření hluku používají protihlukové zástěny. Implementovaná řešení jim umožňují také minimalizovat emise prachu, plynů a zápachu do životního prostředí. 
eco1

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Specifičnost činnosti YORK určuje typ materiálů používaných k výrobě. Jejich nabídka zahrnuje přes 700 produktů, z nichž většina je vyrobena z různých druhů plastů. Z tohoto důvodu YORK již několik let podniká kroky ke snížení negativního dopadu své činnosti na životní prostředí. 

100 % polypropylenového a PET odpadu vzniklého při výrobních procesech je recyklováno do jiných produktů. 

UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ

YORK se chce chovat jako typická společnost budoucnosti a žít tak v symbióze s přírodou. Chtějí spotřebitele vzdělávat, zvyšovat jejich ekologické povědomí a povzbuzovat je k používání čisticích prostředků z ekologických surovin s využitím ekotechnologií.

             eco3
  

Věděli jste, že 

  • Pěstování bambusu nevyžaduje použití pesticidů a jiných umělých hnojiv?
  • Sisal agáve je třetí nejdůležitější rostlinou pěstovanou pro vlákna?
    Bambus absorbuje více CO2 z atmosféry a vytváří až o 35 % více kyslíku než stromy?
  • Recyklace bavlny šetří vodu, energii a barviva použitá ve výrobním procesu? 
  • Ocel je 100% recyklovatelný materiál?

fsc_pefc Certifikáty FSC a PEFC

obnovitelné_zdroje Obnovitelné zdroje

recyklace Recyklovaný materiál

papírové_obaly Papírové obaly

opakovaně_použitelné_produkty Opakovatelně použitelné produkty