Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1450 hodnocení
5
1426x
4
9x
3
4x
2
3x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PH
Petra Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
+ Dobré ceny produktů Sonett a Almawin
+ Možnost doručení do PPL Parcel Shopů mi také vyhovuje
- Zatím jsem se s žádnou nesetkala
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2025
MP
Miroslav Pláňava
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2025
GS
Gabriela Snopková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2025
Perfektní komunikace, ceny jsou myslím jedny z nejlepších a výběr produktů je taky skvělý.
I
Ivo
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2025
Jinde nebylo, ale tady je měli. Opět se vrátím.
+ Skvělé ceny
+ Úžasná komunikace
+ Rychlá doprava
- Žádnou jsem nenašla
Velmi přívětivé ceny, hezké zboží a velmi velmi ochotná paní. Určitě nakoupím zase.
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2025
Perfektní, skutečně eko vybrané produkty, příznivé ceny, milá jasná komunikace, v pořádku doručení zboží, všechno dobrý :) Díky!
MM
Marek Martínek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
Je skvělé vidět e-shop zaměřující se na ekologii, rychlé předání dopravci a dodání, skvělá kvalita.
+ Cena
+ Velký výběr
+ skvělá jasná komunikace
+ skutečně ekologické
+ příznivé ceny
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
Rychlost. Spolehlivost.
JN
Jan Novák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
Super osobní přístup. Děkuji.
MB
Michaela Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2025
MS
Michal Studený
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
HK
Hana Krautová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
Vše proběhlo bez problémů
RM
Radka Mačatová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
Jsem velmi spokojená
Rychlá doručovací doba
Komunikace -skvělá , vždy jsem se domluvila
+ cena
dlooooouhá dodací lhůta, komunikace nic extra, nevím co tak dlouho trvá
Hezký den, delší dodací lhůtu jsme avízovali jednak v liště, která Vás provází obrazovkou, dokud ji neodkliknete, dále jste s ní souhlasila při odesílání objednávky zaškrtnutím políčka. Navíc jste objednala zboží, které nebylo skladem - tato informace je uvedena přímo u zboží. Informovali jsme Vás i e-mailem, na což jste odpovídala: "Je to v pořádku, všimla jsem si pozdějšího datumu. Děkuji za upozornění a přeji krásný den :)"
Pokud jste na objednávku spěchala, bylo vhodné se s námi spojit, udělali bychom maximum pro Vaši spokojenost. I tak ale děkujeme, že jste si našla chvilku podělit se s ostatními o Vaši zkušenost... Ať se Vám daří, Katka
První objednávka, bleskurychle vyřízena, pečlivě zabalena a předána dopravci.
Děkujeme za informaci o dopravci. Bohužel, to je to jediné, co neovlivníme. Naši superhrdinové na expedici balí o stošest, aby objednávky odcházely co nejrychleji. To, jak s nimi naloží dopravce, už není v našich silách. Věřte, že s tím bojujeme dlouhodobě. Dopravce dle jejich interních podmínek negarantuje doručení následující den - to je zpráva, o které si myslíme, že mají nastavenou jako automatickou odpověď :) Nic jiného z nich zatím vydolovat neumíme. Mrzí nás to!
_(1)_.png)