Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Doprava a platba

Když nakupujete v našem e-shopu, můžete být klidní. S naší spolehlivou dopravou a bezpečnými platebními možnostmi se nemusíte starat o nic jiného než o výběr produktů.

Doprava

Nabízíme rychlé a spolehlivé doručení, abyste mohli mít vaše objednávky co nejdříve u sebe doma. S naší spolehlivou dopravou vám garantujeme, že vaše objednávky dorazí bezpečně a v pořádku. 

  • Osobní odběr

Zboží připravíme k vyzvednutí v našem obchůdku - Na Karlově 271, Benešov. Pokud se bude jednat o těžší zásilku, zavezeme vám ji až domů.

Otevírací hodiny pro osobní odběr:

Aktuálně probíhá stěhování obchodu, proto jsme hodně v terénu. Sledujte prosím naše otvírací hodiny, kde denně aktualizujeme otvírací dobu.

V jiné hodiny to není problém, domluvte se s námi, jak potřebujete. 

Platba je možná v hotovosti i kartou.

  • Rozvoz po Benešovsku

Pokud máte větší objednávku, není problém vám ji po Benešovsku dovézt. Dejte nám o tom vědět v poznámce.

  • Balíkovna

Zásilky o váze do 5 kg stojí 49 Kč, od 5-15 kg jsou za 65 Kč. Objednávky nad 1700 Kč mají dopravu zdarma.

Rádi bychom upozornili, že balík  může být automaticky přesměrován na jinou pobočku z důvodu vytížení té vámi zvolené. Zejména, pokud  tento způsob přepravy vyberete pro těžší zásilky. Je to nepříjemné, ale podle poštovních podmínek České pošty se to píše v odstavci 7. Pokud se tak stane, můžeme podat reklamaci a pokud ji pošta uzná, poštovné vrátíme. V opačném případě bohužel poštovné nevracíme. 

Objednávky zaplacené (nebo na dobírku) do 11 h jsou expedovány ten samý den a doručeny nejčastěji den následující. Pošta na to však má 2-5 pracovních dní. Ostatní zásilky expedujeme nejčastěji hned následující den. V Balíkovně vám zásilku uloží 7 dní, ale máte možnost si úložní dobu prodloužit. O doručení vás budou informovat e-mailem i SMS.

Platba je možná převodem na účet, online bankovní kartou i na dobírku za poplatek 69 Kč.

  • Balík do ruky (Česká pošta)

 

Zásilky o váze do 31,5 kg stojí 105 Kč, těžší (až do 50 kg pro jeden balík) jsou za 145 Kč. Objednávky nad 1700 Kč mají dopravu zdarma.

Objednávky zaplacené (nebo na dobírku) do 11 h jsou expedovány ten samý den a doručeny nejčastěji den následující. Pošta na to však má 2-5 pracovních dní. Ostatní zásilky expedujeme nejčastěji hned následující den. V Balíkovně vám zásilku uloží 7 dní, ale máte možnost si úložní dobu prodloužit. O doručení vás budou informovat e-mailem i SMS.

  • GLS

Zásilky o váze do 9 kg stojí 109 Kč, od 9-31,5 kg stojí 138 Kč. Objednávky nad 1700 Kč mají dopravu zdarma.

Proč jsou ceny tak vysoké? Palivový a mýtný příplatek nás vydírá. Bohužel, s tím nic neumíme udělat. Palivový příspěvek je každý měsíc jiný, v současné době je přes 11 % z ceny poštovného. Mýtný příplatek je pevný a je necelou korunu za každé kilo váhy balíku. Z toho důvodu jsme se rozhodli preferovat Českou poštu, která tyto příplatky nepožaduje.

Objednávky zaplacené (nebo na dobírku) do 9 h jsou expedovány ten samý den a doručeny den následující. O doručení vás budou informovat e-mailem i SMS. Pokud nejste doma, je možné domluvit se na uložení u souseda nebo v nejbližším GLS ParcelShopuPo uložení vám pošlou potvrzující zprávu s adresou ParcelShopu nebo jménem souseda, který balík přebral. Balík, který není možno uložit v ParcelShopu (balík nad 15 kg nebo nadrozměrný balík) nebo u souseda, je přepraven zpět do regionálního depa a GLS v dalších pracovních dnech provede druhý pokus o doručení (třetí den od podání), případně třetí pokus o doručení (pátý den od podání). Pokud se nedomluvíte na alternativním řešení, balík se nám vrátí.

  • GLS ParcelShop

Do GLS ParcelShopu mohou být doručeny zásilky o váze do 10 kg za cenu 75 Kč. 

Objednávky zaplacené (nebo na dobírku) do 9 h jsou expedovány ten samý den a doručeny den následující. O doručení vás budou informovat e-mailem i SMS, kde obdržíte PIN pro vyzvednutí. Balíček v tuto chvíli můžete přesměrovat do jiného ParceShopu. Na vyzvednutí máte 5 pracovních dní, ale prodloužit si vyzvednutí můžete až o 3 další pracovní dny na tel. 567 771 111. Než nám balík vrátí, budete upozorněni SMS. 

Platba je možná převodem na účet, online bankovní kartou i na dobírku za poplatek 69 Kč.

  • PPL Parcelshop nebo Parcelbox

Do PPL ParcelShopu mohou být doručeny zásilky o váze do 10 kg za cenu 89 Kč, do 20 kg za 119 Kč a do 31,5 kg za 140 Kč. 

Objednávky zaplacené (nebo na dobírku) do 11 h jsou expedovány ten samý den a doručeny den následující. O doručení vás budou informovat e-mailem i SMS, kde obdržíte PIN pro vyzvednutí. Na vyzvednutí z Parcelshopu máte 6 pracovních dní (sedmý den se zásilka již vrací), z Parcel boxu 3 dny od oznámení doručení. 

Platba je možná převodem na účet, online bankovní kartou i na dobírku za poplatek 59 Kč.

Doprava zdarma

Dopravu zdarma nabízíme pro objednávky nad 1700 Kč. Pokud však využijete práva vrácení některého zboží z takové objednávky do 14 dnů, můžete ztratit nárok na poštovné zdarma. Od vrácené částky bude odečtena výše poštovného pro dopravu, kterou jste si v objednávce zvolili.

Platba

Kromě spolehlivé dopravy nabízíme i bezpečné platební možnosti. V našem e-shopu můžete platit bez obav prostřednictvím bezpečných platebních bran, které chrání vaše osobní údaje. Nabízíme také různé platební možnosti, abyste mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Platby na náš účet přímo jsou zvýhodněni třemi korunami, které v objednávce odečteme. Platby kartou jsou zdarma. Za dobírku si účtujeme 69 Kč. 

Pokud se zastavíte osobně v našem obchůdku, můžete platit hotově nebo kartou.

Nezáleží na tom, zda nakupujete malé nebo velké objednávky. Věříme, že naše spolehlivá doprava a bezpečné platební možnosti jsou klíčem k vaší spokojenosti s nákupy u nás. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete pomoci s objednávkou, neváhejte nás kontaktovat (+420 608 628 508 )a my vám rádi pomůžeme.

Pokud máte zájem o naše produkty, objednejte si je nyní a užijte si pohodlný a spolehlivý nákup.