Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1450 hodnocení
5
1426x
4
9x
3
4x
2
3x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LE
Lucie Estokova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
Vse v poradku.
KM
Karolína Musilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
Chválím komunikaci.
+ skvělé ceny
+ skvělá komunikace
+ vysoká kvalita
+ rychlé doručení
Spokojenost.
ZR
Zuzana Crha Romanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2024
Rychlá reakce a dodání, velká spokojenost, děkuji moc
- Dlouhá dodací doba - 15 dní od objednání.
- Údajně chybné údaje data expedice u zboží o 7 dní.
- Informace o zpoždění zásilky nezašlou, zjišťuje si zákazník.
Sedm dní od objednávky přijde hodnotící dotazník. Ten den měla být zásilka se zpožděným zbožím zaslána. Dva další dny a nic. Musíte zavolat prodejci, aby jste měli informace. Další den přijde e-mail s informací, že zboží není a zašlou zásilku bez něj. V e-mailu slíbena kompenzace v podobě sladkosti a kupón na slevu na další nákup. Dalších pět dnů, než zásilka dorazí. Bez kompenzace. Jen doufám, že 750 Kč za chybějící zboží přijde na účet rychleji a nebudu muset opět urgovat vrácení peněz. Přeci jen, pět dní a zatím nic. Jde o první objednávku, tudíž zatím neztrácím naději, že příště by to mohlo být lepší...
Hezký den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si našla čas podělit se s námi o své zkušenosti. Velmi nás mrzí, že Vaše první objednávka u nás neproběhla podle očekávání, a upřímně se znovu omlouváme za vzniklé komplikace. Dovolte mi krátké vyjádření k nemilé situaci.
Jakmile jsme zjistili, že adventní kalendáře nebudou dodány nikomu v ČR, ihned jsme Vás kontaktovali, abychom o situaci informovali. Velmi nás mrzí, pokud to působilo dojmem, že jste nás musela sama kontaktovat – situaci jsme řešili okamžitě, jakmile jsme obdrželi informace od dodavatele, a snažili jsme se Vás co nejrychleji informovat. Nabídli jsme Vám zajímavou kompenzaci ve formě voucheru na další nákup.
Velmi si vážíme Vaší trpělivosti a pochopení v této nepříjemné situaci. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Doufáme, že nám dáte v budoucnu ještě šanci ukázat, že si Vaší důvěry vážíme a že jsme schopni zajistit bezproblémový nákup.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný adventní čas.
Za celý tým Katka
+ Rychlé doručení
+ Dobrý výběr i ceny za kvalitní eko výrobky
+ Pokud máte septik a chcete žít bez zbytečných chemikálií nakoupíte vše na jednom místě
- Nemají 20 litrové Sonnety :D (nadsázka)
- Ten kohoutek mi nejdřív vyhřezl, tak jsem si vypral ekologicky podlahu (nadsázka)
Co jsem si objednal to mi přišlo :-) je to do septiku, co více o tom psát
MZ
Marketa Zajacová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2024
AV
Andrea Roth Vrbková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2024
Moc doporučuji, rychlé dodání, velká vstřícnost. Paní volala ohledně menší nesrovnalosti a přidala navíc i dobrotu pro miminko. Tak mu zachutnala, že jsem dělala další velkou objednávku a vše perfektní ☺️🌸
PF
Pavlína Faltová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2024
Nakupuji zde pravidelně, ekologický prací gel Sonett, Cena je vždy jedna z nejnižších a obchod komunikuje dobře. Doručení vždy rychlé a v pořádku.
+ Výběr eco sortimentu, ochota a rychlé dodání.
+ Rychlost
MM
Mili Mana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2024
AP
Anežka Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2024
Nízké ceny. Bohužel jsem čekala na jeden produkt déle protože nebyl skladem.
N
Nika P.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2024
L
Libuše Š
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2024
BEZ PROBLÉMOVÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY S RYCHLÍM DODÁNÍM ZBOŽÍ ZA MĚ SUPER :)
_(1)_.png)