Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1450 hodnocení
5
1426x
4
9x
3
4x
2
3x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
I
Iveta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Rychlé, bezproblémové doručení zboží.
R
Rea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
+ Cena produktu
+ Doba odeslání
VJ
Veronika Jelínková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2024
Superrychlé doručení, dobře zabaleno, děkuji.
KB
Kamila Benčáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
ON
Ondřej Novák (AD Novotný s.r.o.)
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
Ptala jsem se na Datum spotřeby A nebylo mi zodpovězeno....
SL
Stanislav Lang
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
Velká spokojenost. Dobré ceny, rychlé doručení a bezproblémovost :)
BK
Beáta Kratochvílová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
Na e-shop jsem narazila na Shoptet poradně :) Zrovna jsem si vybavovala byt a chtěla zkusit ekologičtější cestu a jsem spokojená.
AH
Anna Houdková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.9.2024
LK
Lucie Kučatá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.9.2024
Velmi rychlé dodání , velká spokojenost .
KZ
Kateřina Zajíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
Vše v OK :)
PŠ
Petra Šicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2024
EM
Eva Mikušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Vše v pořádku
RB
Renata Brožová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2024
Jsem spokojená, dobrá komunikace. Skvělý výrobek. Dobře pere. Kohout pasuje.
AV
Adéla Václavíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2024
Rychlé dodání, skvělá cena
MF
Martina Fialová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2024
Vyhodne ceny,prehledne stranky,rychle dodani,produkt kupuji pravidelne takze spokojenost
OV
Olga Velychko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2024
PŽ
Pavlína Žalčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2024
AZ
Anna Zavřelova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2024
Byla mi zaslana objednavka se spatnym produktem a na zakaznicke lince nikdo neodepisuje :(
+ Nakupuji opakovaně a vždy jsem byl spokojen, jak s rychlostí, tak s komunikací:-)
_(1)_.png)