Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Klar Prací mýdlový ořech 1,5 l

Neohodnoceno
Značka: Klar
208 Kč / ks 171,90 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Mýdlový ořech kombinuje velmi dobrou biologickou odbouratelnost, snášenlivost s pokožkou a čisticí sílu. Pro bílé, barevné a černé oděvy.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

 Klar prací mýdlový ořech

 

Extrakt z mýdlových ořechů je díky své hodnotě pH šetrné k pokožce a skvěle se hodí pro kojence, batolata a alergiky.

Prostředek na praní si hravě poradí s bílými, barevnými i tmavými přírodními vlákny, směsovými tkaninami a syntetickými vlákny o teplotě 20-95 °C s výjimkou vlny a hedvábí.  

 • žádné parfémy, vůně
 • žádná barviva
 • žádná aditiva
 • žádné enzymy
 • žádná ropa
 • žádné genetické inženýrství
 • žádné živočišné složky (veganské)
 • žádný chlór
 • bez EDTA
 • žádné konzervanty
 • žádný palmový olej
 • žádné fosfáty

Saponin aktivní při praní ze skořápky mýdlového ořechu činí prací prostředek extrémně ekonomickým a chrání vlákna a barvy. Prádlo je příjemně měkké a lze ho rychleji vyžehlit - bez jakékoliv vůně!

mceclip0-163

 

Recyklovatelné obaly a používání kartonu a papíru s certifikací FSC šetří zdroje jsou znaky udržitelného hospodaření. V letech 2015 a 2016 byl Klar oceněn pečetí ZELENÉ ZNAČKY za udržitelnost.  Eko balení ušetří 75 % obalového materiálu.

 

 

Receptura neobsahuje žádné enzymy a je certifikována DAAB, Vegan Society a Ecogarantie. Produkt byl dermatologicky testován na dobrou snášenlivost s pokožkou.

 

Použití:

Lze použít jak pro pračku, tak pro ruční praní.

Složení:

aqua (Wasser), Saponins, Lauryl Polyglucose (Zuckertensid), Fettalkoholsulfat C12-14 Natriumsalz, Sodium Citrate, Alcohol, Potassium Cocoate, Citric Acid, Xanthan Gum, Lactic Acid

 A_varování

Varování:

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Držte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nádoby likvidujte pouze tehdy, když jsou zcela prázdné.

Chcete vědět víc o značce Klar?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

images

 

Svěže vonící produkty bez parfemace

KLAR je značka, která nabízí svěže vonící produkty vhodné zejména pro miminka, citlivé nosy a lidi s alergiemi, astmatem nebo neurodermatitidou. 

KLAR klade důraz na ekologicky šetrné suroviny a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. 

eco certECOCERT

Certifikační organizace ECOCERT je specializovaná na certifikaci ekologických a organických produktů. Tento certifikát potvrzuje, že KLAR produkty splňují přísné normy pro ekologickou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

EcolabelECOLABEL

Certifikát EU Ecolabel je oficiální ekologické označení udělované Evropskou unií. Tento certifikát je udělován produkům, které splňují vysoké ekologické standardy a mají omezený dopad na životní prostředí během svého celého životního cyklu.

allergie suisseAllergie Suisse

Certifikát od Allergie Suisse potvrzuje, že KLAR produkty jsou vhodné pro osoby trpící alergiemi, neobsahují potenciální alergeny nebo jsou testovány na jejich přítomnost, což zaručuje bezpečnost pro osoby s alergickými reakcemi.

eco garantieEcogarantie 

Certifikát od Ecogarantie je udělován produktům, které splňují vysoké standardy pro ekologickou udržitelnost, zahrnující aspekty jako biologickou rozložitelnost, šetrnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativního dopadu na ekosystémy.

 

veganVegan Society

Certifikát od Vegan Society potvrzuje, že KLAR produkty jsou veganské, tedy neobsahují žádné suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech, což je důležité pro osoby, které preferují veganský životní styl.

daabDAAB

Samotné sdružení DAAB, které je nejstarším a nejvlivnějším německým sdružením pro lidi s alergiemi a astmatem, provedlo testy na několika našich KLAR produktů. Výsledky těchto testů potvrdily, že KLAR produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí alergiemi, astmatem či neurodermatitidou. Sdružení DAAB také doporučuje KLAR produkty také svým členům.

Pokud si ceníte nejen svého domova, ale také svého zdraví, můžete se spolehnout na KLAR produkty. I když nemají vůni, jsou stále účinné proti nečistotám a skvrnám, stejně jako naše řada AlmaWin.

Řada KLAR se zaměřuje na kompletní řadu mycích prostředků, prostředků na mytí nádobí a čističů koupelen, které jsou bez parfemace.