11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Regenerační sůl do myčky - 2 kg

1 hodnocení
Značka: Sonett
99 Kč –16 %
Sonett | Regenerační sůl do myčky - 2 kg
99 Kč –16 % 83 Kč / ks 68,60 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Zlepšuje účinky mycích přípravků a omezuje usazování vodního kamene.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Regenerační sůl do myčky

 

Regenerační sůl do myčky Sonett je čistá, vykrystalizovaná kuchyňská sůl bez prostředků proti spékání, syntetických barviv a dalších přísad.

Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

V každé myčce je trvale nainstalován iontový výměník, který absorbuje ionty tvrdosti vody, vápníku a hořčíku a vede měkkou vodu do myčky. To má zabránit tomu, aby se na sklenicích a příborech objevil vodní kámen. Pokud je iontoměnič nasycen ionty vápníku a hořčíku, musí být absorpční kapacita obnovena regenerací. K tomu slouží regenerační sůl, která způsobí výměnu iontů tvrdosti a zajistí tak optimální výsledek mytí.

V ložiskách kamenné soli se sůl rozbije, rozpustí ve vodě a hrubozrnná krystalizuje. Tím se zadrží nečistoty. Jako koncentrovaný roztok v zásobníku soli v myčce vyměňuje vázané ionty vápníku a hořčíku za ionty sodíku regenerační soli, takže iontoměnič může znovu dodávat novou měkkou vodu.

Biologické odbourávání

Kuchyňská sůl je přirozenou součástí našich vod. Kuchyňská sůl je minerální povahy a nemusí se dále štěpit, ale přispívá - i když v relativně malém poměru - ke zvýšení znečištění naší vody solemi. Pokud je tvrdost vody střední, přibližně 40–50 g soli na jeden prací cyklus skončí v odpadní vodě.

 

Použití:

Jakmile se rozsvítí indikátor potřeby soli v myčce, naplňte zásobník na sůl regenerační solí podle pokynů výrobce stroje k použití.

Praxe ukázala, že existují stroje, které indikují požadavek na sůl velmi pozdě. Aby se tomu zabránilo, měla by být regenerační sůl pravidelně doplňována, i když se na displeji ještě nezobrazil. Pokud byl zásobník na sůl zcela prázdný, měli byste počkat přibližně 2 hodiny po jeho opětovném naplnění, než znovu spustíte stroj, aby měl iontový výměník dostatek času na regeneraci.

Změkčovač vody v myčce nádobí nastavte o 8 ° dH / 15 ° fH vyšší, než je skutečná tvrdost vody.

Skladování:

Produkty Sonett uchovávejte v suchu a v uzavřeném obalu mezi 10-25 °C. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. Krátké poklesy teploty pod nebo nad jsou možné bez poškození výrobku.

Prohlášení o výrobku

Čistá hrubozrnná odpařená stolní sůl 100 %

Technické specifikace

  • Stolní sůl reaguje pH neutrálně ve vodném roztoku.

Složení:

Chlorid sodný

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

  • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
  • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
  • enzymy,
  • fosfáty,
  • optické zjasňovače,
  • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.