Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

LemonAid

Lemonaid logo

Nealkoholické nápoje takové, jaké mají být. Každá láhev obsahuje pouze ty nejlepší bio ingredience a podporuje fair trade. Proto tak chutné.

img_saftladen02

S každou zakoupenou lahví si Lemonaid klade za cíl pomoci lidem a komunitám, aby si pomohli sami. Zaměřují se na části světa, které jsou v globální ekonomice často znevýhodněny, a chtějí podporovat místní iniciativy pracující na zlepšení sociálních, ekonomických a ekologických struktur.

Každá láhev Lemonaid a ChariTea obsahuje pouze organické ingredience a je certifikována Fairtrade. Vyšší cena za suroviny má opodstatnění. Díky fairtradové prémii si místní zemědělci mohou dovolit zlepšit své vlastní životní podmínky a realizovat komunitní projekty ve své oblasti. A co na to říkají zakladatelé? "Nespoléháme se pouze na mezinárodní certifikáty a pečetě kvality. Chceme se sami přesvědčit, odkud přesně ingredience pocházejí a jaké skryté příběhy se za nimi skrývají. Každý rok jezdíme do zemědělských regionů, abychom poznali místní zemědělce a jejich pracovní podmínky."

Výstřižek

 A jak to začalo? 

V zimě roku 2008 se zhluboka nadechli a šli do toho: dali výpověď v práci a proměnili vizi ve skutečnost. Stejně jako Beatles, i jejich podnik vyrostl v hamburském St. Pauli, bohémské a pulzující oblasti. V kuchyni odšťavňovali limetky, vařili čaj, drtili cukr, zvali přátele a přiťukávali si skleničkami. Vznikl Lemonaid & ChariTea.
V důsledku kapacitních problémů v malé kuchyni převzala od léta 2009 roli plnění lahví malá bio společnost na jihu Německa. 

img_saftladen04

 

3 položek celkem
Lemonaid Mate
ChariTea Mate | 330 ml
Expedujeme 24.6.
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks

Šumivá variace Yerba maté ochucená citrónem a pomerančem. Místo cukru sirup z agáve a ovocná šťáva. Perfektní dávka kofeinu!

60796
Lemonaid Maracuja
LemonAid Maracuja | 330 ml
Je skladem (3 ks)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks

Lemonaid Maracuja je lahodná mučenková limonáda se spoustou šťávy z mučenky a špetkou limetkové šťávy a manga.  Vyrobeno z těch nejlepších surovin a fair trade. 

 
60795
Lemonaid Zázvor
37,19 Kč bez DPH
45 Kč / ks

Čerstvý zázvor a citronová šťáva jsou hvězdami nejnovější limonády, vyvážené trochou organického třtinového cukru a zakončené perlivou vodou..

60793

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem