11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Tuhé mýdlo na ruce Curd Soap - 100 g

1 hodnocení
Značka: Sonett
59 Kč –37 %
Sonett Tuhé mýdlo na ruce 100g
59 Kč –37 % 37 Kč / ks 30,58 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Jemné mýdlo na ruce Curd Soap bez chemických barviv, parfémů, náplní nebo umělých směsí.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

 Tuhé mýdlo na ruce Curd Soap

 

Při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si spolehlivě poradí s nečistotami i mastnotou na pokožce a zároveň je šetrná, pleť zbytečně nevysušuje a nedráždí.

Šetrně a přitom účinně zbaví ruce i intenzivních nečistot (saze, motorový olej, mazut atd.). Nedráždí pokožku. Je bez přidaných barviv a vonných látek, bez plniv, bez komplexotvorných činidel a optických zjasňovačů.

A_recyklovatelný_ Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Tvarohové mýdlo Sonett se vyrábí bez plniv, barviv, vonných látek, optických zjasňovačů a především bez petrochemických komplexotvorných látek, jako je EDTA. Je dobře ochucený, než se začne prodávat; tím se prodlužuje životnost. Mírně žlutá barva tvarohového mýdla, pokud je skladována několik let, je znakem čistě přírodní kvality tohoto produktu a v žádném případě neovlivňuje jeho kvalitu ani detergentnost.

Mýdlo jako čisticí látka se vyrábí pouhým vařením tuků s louhem. Každý tukový základ má díky svému odlišnému původu mírně odlišné vlastnosti. Kokosové mýdlo má tedy velmi dobrou čisticí schopnost i ve studené a tvrdé vodě a mýdlo vyrobené z palmového oleje vnáší do mýdla potřebnou tvrdost, která brání jeho rychlému změknutí, pokud je mýdlo ponecháno delší dobu na mokrém povrchu.

Biologické odbourávání

Mýdlo je jediná mycí látka, která ztrácí své povrchové relaxační vlastnosti bezprostředně po použití, v přímé reakci s vápnem, které je vždy přítomno v odpadní vodě, a stává se tak netoxickým pro živé organismy ve vodě (primární degradace) . Výsledné vápenné mýdlo je pak mikroorganismy zcela rozbouráno na 100% na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad).

Použití:

Čistě bylinné organické mýdlo bez vůně pro mírně zásadité čištění rukou, obličeje a celého těla.

Tvarohové mýdlo vyvíjí vysokou čisticí sílu i ve studené a tvrdé vodě. Rychlému změkčení, i když je mýdlo ponecháno delší dobu na mokrém povrchu, brání tvrdost mýdla.

Skladování:

Pokud je to možné, uchovávejte v suchu v uzavřeném obalu mezi 10-25 °C. Krátké poklesy teploty pod nebo nad jsou možné bez poškození výrobku. Držte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal.

Prohlášení o výrobku

 • Mýdlo vyrobené z palmového oleje
 • z kontrolovaného ekologického pěstování> 30 %
 • Mýdlo vyrobené z kokosového oleje z certifikovaného ekologického pěstování 15–30 %
 • Glycerin z kontrolovaného organického pěstování <1 %
 • Stolní sůl <1 %
 • Thiosíran sodný <1 %

Technické specifikace

 • Hodnota pH: (20 °C, 5 g / l H20) přibližně 9-9,5

Složení:

Palmát sodný *, kokosát sodný *, glycerin *, chlorid sodný, thiosíran sodný

* produkt ekologického zemědělství / volně rostoucí

mceclip1-137

Varování:

Pouze k vnějšímu použití. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

 • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
 • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
 • enzymy,
 • fosfáty,
 • optické zjasňovače,
 • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.