Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1450 hodnocení
5
1426x
4
9x
3
4x
2
3x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MV
Martina Volfová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2024
A
Administrator - KH
(Administrátor)
21.3.2024
Mockrát děkujeme za Vaši spokojenost ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Objednávala jsme prvně, ale určitě ne naposledy. Vše proběhlo v naprostém pořádku, rychlé dodání, skvělé ceny. Doporučuji.
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.1.2024
Rychlé dodání, bez problémů
+ Rychlé dodání
+ Kvalitní eko produkty
AP
Alena Pichlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2024
Vse doruceno v poradku. Dekuji
SK
Stanislava Košutová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.1.2024
Nákup v ekologické domácnosti jsem učinila poprvé na doporučení své dcery. Důvodem je šetřit životní prostředí i vlastní zdraví. Moje objednávka byla vyřízena profesionálním přístupem z Vaší strany. Určitě s nákupem budu pokračovat. Děkuji. Košutová
+ Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.
+ Zboží za dobrou cenu.
+ Dobrá komunikace.
VS
Václav Slavník
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
Rychlé vyřízení a odeslání objednávky.
Nízká cena produktů.
Velmi dobrá komunikace.
LŘ
Lenka Řeháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
A
Administrator - KH
(Administrátor)
21.3.2024
Mockrát děkujeme za Vaši spokojenost ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
+ rychlost dodání
+ komunikace
+ dobré ceny
+ doprava zdarma při větší objednávce a přitom možnost si vybrat z více dopravců (což není všude samozřejmostí)
naprostá spokojenost
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
Naprostá spokojenost - rychlost dodání, komunikace, dobré ceny, doprava zdarma při větší objednávce a můžete si přitom vybrat z více dopravců (což není všude samozřejmostí při dopravě zdarma).
A
Administrator - KH
(Administrátor)
21.3.2024
Děkujeme za vaše pochvalné slova a za to, že jste si všimli našich předností! 😊
+ Super ceny, velký výběr bleskové dodání, důkladně zabaleno.
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Rychle dodání, velký výběr, skvělé ceny. Doporučuji
KZ
Klára Znorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
Bleskově připraveno k vyzvednutí, milý personál, kvalitní zboží a krásné ceny. Není co vytknout:)
A
Administrator - KH
(Administrátor)
21.3.2024
Moc děkujeme za pochvalu! Naše zákazníky si musíme hýčkat 🤩
MV
Martina Vysloužilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2024
A
Administrator - KH
(Administrátor)
21.3.2024
Velmi děkujeme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
KK
Kateřina Kozáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
A
Administrator
(Administrátor)
22.1.2024
Mockrát děkujeme za Vaši spokojenost ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
FM
filip minarik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2024
A
Administrator
(Administrátor)
22.1.2024
Velmi děkujeme ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
KŠ
Karolína Škopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2024
Rychlé odeslání, výběr super, vše krásně popsané, vysvětlené.
Doporučuji.
A
Administrator
(Administrátor)
22.1.2024
Tak skvělá slova nás velmi těší. Děkujeme za ně🥰
MV
Magdalena Vinšová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2024
S obchodem jsem spokojená, oceňuji velmi rychlé dodání a milé jednání. Bohužel mi balík dorazil s protrženým pytlem s kyselinou citronovou, která se samozřejmě vysypala všude. Chápu, že se to stane hned, kor u papírového pytle, tak jsem to ani neřešila. Věřím, že by jinak byli majitelé obchodu ochotni to nějak vyřešit. Tak snad jen posílám doporučení na balení podobných produktů do obyčejného pytlíku, byť jinak oceňuji minimum zbytečných obalů.
A
Administrator
(Administrátor)
17.1.2024
Hezký den, velmi se omlouvám za komplikace. Prosím, napište nám na info@ekologicka-domacnost.cz /ideálně pokud máte fotky poškození/ nebo se ozvěte na 608628508, ať vykompenzujeme ztrátu. Určitě najdeme řešení k Vaší spokojenosti. Mrzí nás, že přepravce s balíky nakládá, jak nakládá, a že k poškození zboží čas od času dochází. Reklamaci vždy podáme, ale spíš se snažíme předcházet těmto situacím. Vážíme si zpětné reakce, která nás utvrzuje v tom, že papírové sáčky jsou sice krásně ekologické, ale na manipulaci velmi nepraktické. Balení v papírových pytlích bylo jen náhradou v době výpadku produktů. V budoucnu budeme i nadále posílat zboží v pevných obalech (ve kterých se to stejně má skladovat dlouhodobě, takže je to i praktičtější). Určitě se ozvěte, ať najdeme řešení...
K
Kami
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2024
Skvělé jednání, rychlé dodání 🤗
Rozhodně doporučuji.
A
Administrator
(Administrátor)
17.1.2024
Děkujeme za krásná slova! 🍀
_(1)_.png)