Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonett | Tuhé mýdlo na skvrny - 100 g

Neohodnoceno
Značka: Sonett
69 Kč –24 %
tuhé mýdlo na skvrny
69 Kč –24 % 52 Kč / ks 42,98 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Tuhé žlučové mýdlo na skvrny na bílé i barevné prádlo pomůže proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, kuličkového pera, trávy, mastnoty.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 

list vlevo_

Tuhé mýdlo na skvrny

 

 Vhodné pro všechny bílé a stálobarevné textilie vyrobené z bavlny, lnu, konopí a směsových tkanin.

Obal je recyklovatelný. Čistě rostlinné aktivní látky jsou 100% biologicky rozložitelné, proto je přípravek vhodný i pro domácnosti, které používají čističku vody. Navíc funguje bez ohledu na tvrdost vody.

 

Mýdlo je při použití mírně zásadité. Zelená chlorofylová barva kostek mýdla se může při působení světla zesvětlit. To však neovlivňuje schopnost žlučového mýdla odstraňovat skvrny. Hnědá barva, která se poté objeví, je přirozená barva žluči.

Mýdlo jako detergentní látka se získává pouhým vařením tuků s louhem. Každý tukový základ má díky svému odlišnému původu mírně odlišné prací vlastnosti. Kokosový olej jako mýdlový základ má obzvláště dobrou čisticí schopnost, a to i u tvrdší vody. Mýdlo vyrobené z palmového oleje přináší potřebnou tvrdost a trvanlivost. Obě mýdla v kombinaci tvoří ideální základ, aby se mohla plně rozvinout schopnost žlučové látky odstraňovat skvrny.

Biologické odbourávání

Mýdlo po použití okamžitě ztrácí své povrchové relaxační vlastnosti (primární degradace) v bezprostřední reakci s vápnem, které je vždy přítomno v odpadních vodách, a tak již neútočí na žádné živé organismy. Vápenné mýdlo je pak mikroorganismy 100% rozloženo na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad). Hovězí žluč, jako čistě přírodní produkt, je během několika dní zcela rozložena a vrácena do přírodního cyklu. Podle OECD je mýdlo snadno biologicky rozložitelné.

 

Použití:

Navlhčete kostku žlučového mýdla a vetřete ji do suché látky, poté ji nechte působit 10–15 minut, důkladně vyperte nebo vložte oděv do pračky. V případě potřeby postup opakujte.

Skladování:

Produkty Sonett uchovávejte v suchu, chladu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10-25 °C.

 A_složení

Složení:

Sodné mýdlo *, Aqua, Fel Tauri Siccum, Chlorofylin sodno -měděný, Chlorid sodný, Thiosíran sodný

* produkt ekologického zemědělství

mceclip1-137

Varování:

V případě barevných textilií prosím předem zkontrolujte stálost barev na skryté ploše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Sonett jsou 100% biologicky rozložitelné a hypoalergenní, a jsou tedy vhodné i pro čističky odpadních vod.

Máme nejlevnější ceny na trhu.

Sonett ve svých výrobcích používá suroviny z dynamického nebo ekologického zemědělství - olivový, řepkový či kokosový olej, palmový tuk nebo třeba éterické oleje. Dále využívají rostlinné a nerostné suroviny, jako je rostlinný alkohol, kyselina citrónová v potravinářské kvalitě, soda nebo křemičitany. Přidávají také směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Pokud hledáte produkty pro citlivější pokožku, alergiky nebo pro děti, řada Sensitive je pro vás jako dělaná.

Produkty SONETT neobsahují:

  • syntetické vůně, barviva ani konzervanty,
  • suroviny z geneticky modifikovaných plodin,
  • enzymy,
  • fosfáty,
  • optické zjasňovače,
  • zvířecí tuk ani jiné části zvířat (Vyjímkou je hovězí žluč, jakožto zbytkový produkt z biodynamického chovu, v SONETT mýdle na skvrny).

Mezi hlavní sortiment patří gely na praní, prací prášky, aviváže, tekuté čistící prostředky, tablety do myčky a přípravky na nádobí.