Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Allos

logo

 

Vždy organické. Vždy vegan nebo vegetarián. Vždy chutné. A vždy co nejudržitelněji.

Ať už se jedná o cereálie, pomazánky, rostlinné nápoje, sušenky, vafle nebo křupavé pečivo – jsou to skutečné potraviny se skutečnou nutriční hodnotou. Používány jsou celozrnné obiloviny s velkou silou a pokud se sladí, tak alternativami nebo surovým třtinovým cukrem. Allos je dobré nejen proto, že dobře chutná, ale také proto, že je zdravější a udržitelnější alternativou. 

Planetu nevykořisťují, ale nechávají ji růst a vzkvétat – což je výzva, na kterou se ne každý cítí. A pokud je to možné, tak jí i něco vrací. Například projekty v oblasti biodiverzity v severní Itálii a Německu.

Dobro má pro Allos ale ještě jeden rozměr. Udržují opravdu dobré vztahy spoluprací se zemědělci, dodavateli, logistickými a prodejními partnery. Jako například iniciativa Fair Trade na Srí Lance.

  • Vždy 100% organické
  • Vždy vegetariánské nebo vegan
  • Inspirováno přírodou
  • Vyvážené recepty
  • Dobré nutriční hodnoty
  • Přírodní ingredience

Udržitelné obaly

Pro Allos je však důležité nejen to, aby výrobky byly vyráběny udržitelným způsobem, ale také to, aby byly baleny co nejekologičtěji. Protože věří, že snižování odpadu, kterému lze předejít, je jednou z nejnaléhavějších výzev naší doby.

mceclip0-127

3 položek celkem
Allos BIO Ovocná tyčinka Borůvky 40 g
28,57 Kč bez DPH
32 Kč / ks

Výjimečně aromatická. Intenzivní, sladkokyselé bobule jsou tím, co dělá tuto ovocnou tyčinku tak výjimečnou. Skvělý zdroj vlákniny.

 
 
60767
Allos BIO Ovocná tyčinka Mango 40 g
28,57 Kč bez DPH
32 Kč / ks

Allos Fruit Bar Mangová ovocná tyčinka s datlemi, mangem a kešu oříšky je skvělým zdrojem vlákniny.

 
60766
Gumoví medvídci vegan
Novinka
61,61 Kč bez DPH
69 Kč / ks

Veganské ovocné bonbóny s obzvláště aromatickou a ovocnou chutí. Bez lepku a laktózy (bez želatiny) s koncentrátem bio ovocné šťávy.

 
 
 
60832

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem