Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Klar Tekutý prostředek na nádobí Pomeranč - 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Klar
65 Kč / ks 53,72 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Použití tohoto mycího prostředku je obzvláště hospodárné. Přírodní pomerančový esenciální olej dodává saponátu svěží vůni.

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

 Klar tekutý prostředek na nádobí Pomeranč

Klar ekologický koncentrovaný přípravek pro ekonomické použití na přírodní bázi. Přírodní pomerančový esenciální olej dodává saponátu jemnou vůni. Veganská receptura výhradně na rostlinné bázi bez obsahu éterických olejů je obzvláště jemná k rukám. 

  • Vegan - neobsahuje žádné živočišné složky.
  • Dermatologicky testováno. 
Láhev je ze 100% recyklovaného starého plastu, lze ji recyklovat. Etiketa sestává z recyklovatelných materiálů a je potlačena barvami bez obsahu minerálních olejů. Vyberte si ekologickou kvalitu, která má certifikát Vegan Society. Společnost Klar používá výlučně substance s čistou ekologickou bilancí. Rovněž je silně orientovaná na životní prostředí.

 

  • Bez chlóru
  • Bez EDTA
  • Bez enzymů
  • Bez ropných produktů
  • Bez barviv
  • Bez genetického inženýrství
  • Bez konzervantů
  • Bez fosfátů

Klar vybírá přísady tak, aby zátěž pro lidi a životní prostředí byla co nejnižší. Žádný produkt Klar neobsahuje fosfáty, enzymy nebo perboritany. Místo toho jsou požity vysoce kvalitní, zvláště snadno odbouratelné povrchově aktivní látky, vyrobené z obnovitelných surovin bez obsahu ropy. To je ekologicky důležité, protože kokosová palma během růstu absorbuje tolik CO2, kolik se později zase uvolní, když se tenzid vyrobený z kokosového oleje rozpadne. Bilance CO2 je tak vyrovnaná.

Navíc je přípravek rychle biologicky rozložitelný.   

 

Použití:

1 kapka (cca 2 ml), pro velmi znečištěné nádobí použijte trochu více tekutiny (cca 4 ml).

 

Složení:

>=5% <15% aniontové povrchově aktivní látky (rostlinné mastné alkoholové sírany), neiontové povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky rostlinného cukru). Obsahuje: parfemaci (přírodní esenciální olej z pomeranče*), limonen. Další složky: voda, ethanol, kuchyňská sůl, glycerin, kyselina mléčná. 100 % ingrediencí je přírodního původu. 

*Z certifikovaného ekologického zemědělství.

mceclip0-107

Způsobuje silné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, připravte si obal nebo identifikační štítek. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut jemně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte všechny kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. V případě přetrvávajícího podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nádoby by měly být pouze zcela vyprázdněny. Obsahuje D-limonen. Může vyvolat alergické reakce.

 

Chcete vědět víc o značce Klar?

allergie suisse eco cert eco garantie Ecolabel vegan

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

images

 

Svěže vonící produkty bez parfemace

KLAR je značka, která nabízí svěže vonící produkty vhodné zejména pro miminka, citlivé nosy a lidi s alergiemi, astmatem nebo neurodermatitidou. 

KLAR klade důraz na ekologicky šetrné suroviny a minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. 

eco certECOCERT

Certifikační organizace ECOCERT je specializovaná na certifikaci ekologických a organických produktů. Tento certifikát potvrzuje, že KLAR produkty splňují přísné normy pro ekologickou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

EcolabelECOLABEL

Certifikát EU Ecolabel je oficiální ekologické označení udělované Evropskou unií. Tento certifikát je udělován produkům, které splňují vysoké ekologické standardy a mají omezený dopad na životní prostředí během svého celého životního cyklu.

allergie suisseAllergie Suisse

Certifikát od Allergie Suisse potvrzuje, že KLAR produkty jsou vhodné pro osoby trpící alergiemi, neobsahují potenciální alergeny nebo jsou testovány na jejich přítomnost, což zaručuje bezpečnost pro osoby s alergickými reakcemi.

eco garantieEcogarantie 

Certifikát od Ecogarantie je udělován produktům, které splňují vysoké standardy pro ekologickou udržitelnost, zahrnující aspekty jako biologickou rozložitelnost, šetrnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativního dopadu na ekosystémy.

 

veganVegan Society

Certifikát od Vegan Society potvrzuje, že KLAR produkty jsou veganské, tedy neobsahují žádné suroviny živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech, což je důležité pro osoby, které preferují veganský životní styl.

daabDAAB

Samotné sdružení DAAB, které je nejstarším a nejvlivnějším německým sdružením pro lidi s alergiemi a astmatem, provedlo testy na několika našich KLAR produktů. Výsledky těchto testů potvrdily, že KLAR produkty jsou ideální volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí alergiemi, astmatem či neurodermatitidou. Sdružení DAAB také doporučuje KLAR produkty také svým členům.

Pokud si ceníte nejen svého domova, ale také svého zdraví, můžete se spolehnout na KLAR produkty. I když nemají vůni, jsou stále účinné proti nečistotám a skvrnám, stejně jako naše řada AlmaWin.

Řada KLAR se zaměřuje na kompletní řadu mycích prostředků, prostředků na mytí nádobí a čističů koupelen, které jsou bez parfemace.