Doprava zdarma od 1900 Kč. Pro ostatní od 49 Kč. A nad 3500 Kč dárek - opalovací sprej Lavera.

Mono tee BIO zelený čaj s se zázvorem 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Mono
49 Kč / ks 40,50 Kč bez DPH
Je skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Zelený čaj Sencha, který pochází z Číny, je ceněn pro svou mimořádnou jemnost a tvoří kořeněný, svěží čajový nápoj s povzbuzujícím zázvorem z Indie. Je bohatý na vitamíny a minerály a říká se, že má povzbuzující a protizánětlivý účinek.

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

 Zázvorový zelený čaj

Bio ledový čaj ze zázvoru se zeleným čajem bez umělých přísad. S BIO certifikátem.

Zelený čaj Sencha, který pochází z Číny, je ceněn pro svou mimořádnou jemnost a spolu s povzbuzujícím zázvorem z Indie tvoří kořeněný, svěží bio ledový čaj. Je bohatý na vitamíny a minerály. Antioxidanty v zeleném čaji a zázvoru mohou mít povzbuzující a protizánětlivé účinky. Náš organický ledový čaj Green Tea Ginger se vaří při konstantní teplotě a stáčí se přímo do lahví, což vytváří chuť jako domácí, zdravý ledový čaj.Čajový nálev při konstantní teplotě a stáčí se přímo do lahví, což vytváří chuť jako domácí, zdravý ledový čaj.

  • Veganský nealkoholický nápoj
  • Certifikované organické: AT-BIO-301
  • Lokální výroba z Německa a Rakouska
  • Přímo vařené bez konzervačních látek
  • Bio ledový čaj s nefalšovanou chutí

Mono tee Zelený čaj se zázvorem

Proč ne ve skle?

Vysoká kvalita kartonových obalů z nich dělá vyhledávaný recyklovaný produkt s cennými druhotnými surovinami, které lze recyklovat až sedmkrát. Získané suroviny se mimo jiné přepracovávají a dále zpracovávají na obalový materiál nebo (palivové) kamenivo.

Studie německého Spolkového úřadu pro životní prostředí (UBA) ukazují, že ve srovnání s jinými typy obalů jsou nápojové kartony zdaleka nejlepší v kategorii změny klimatu a bilance CO2. Obnovitelné materiály, jako je použití obnovitelné suroviny dřevo a nízké emise CO2 při výrobě, jakož i prostorově úsporná přeprava, zajišťují efektivní distribuci šetrnou ke klimatu.

Společně s Elopak byly zvoleny kartonové obaly Pure-PakR s licencí FSC. Nezisková organizace FSC, Forest Stewardship CouncilTM, se zavázala zajistit udržitelné využívání lesů.

.reckylace

 

Nutriční hodnotyna 100ml:

Energie 7 kJ / 2 kcal
Tuk 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Karbohydráty 0,4 g
z toho cukry 0,0 g
Bílkovina 0,0 g
Sůl ≤ 0,03g

 

 

 Mono tee Zelený čaj se zázvorem piktogramy

mceclip0

Složení:

Neustále temperovaný nálev z organických bylin. Zelený čaj, zázvor a citronová šťáva z kontrolovaného ekologického pěstování, bez konzervantů a barviv.

 mono tea

mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

"Tělo a mysl patří k sobě: naše strava a návyky ovlivňují naše chování, naše zdraví, náš život. Určují, jak žijeme a kam směřujeme – jak duševně, tak fyzicky. Abychom vám v tom pomohli, snažíme se v MONO vnést do vašeho každodenního života novou zdravou rutinu – MONO vám na této cestě poskytuje průvodce a nástroje."

Cílem Mono je nabídnout vám tu nejčistší sílu přírody. 100% cenné rostlinné výtažky, které vám pomohou. PPodporujte a udržujte své zdraví a vitalitu přirozeným způsobem.

Věří v SÍLU ROSTLIN.

K tomu vychází z ověřených poznatků, které se po tisíce let předávají v ájurvédě, TCM a tradiční západní medicíně. MONO MARKET, poháněný přírodou a vědou, nabízí prostor pro přirozenou rovnováhu.

Výstřižek

Tělo a mysl patří k sobě: strava a návyky ovlivňují naše chování, naše zdraví, náš život. Určují, jak žijeme a kam směřujeme – jak duševně, tak fyzicky. Pevně věříme, že každý z nás může tuto cestu ovlivnit – sami si určujeme svůj cíl. Abychom vám v tom pomohli, snažíme se v MONO vnést do vašeho každodenního života novou zdravou rutinu. Přirozená péče o sebe sama je důležitá pro každodenní energii, duševní jasnost a vitalitu – MONO vám na této cestě poskytne průvodce a nástroje.

MONO – Jedno se životem.

Všechno to začalo vášní pro čaj. Začínal doslova z vlastní kuchyně. Dominik, Amir a Franz – 3 přátelé z Mnichova, které spojuje společný zájem o zdraví, kvalitu a design. Od roku 2015 je Mono Market synonymem přírodních a nefalšovaných přírodních produktů. Kromě organického čaje a superpotravin nyní řada Mono zahrnuje také přírodní léčivé rostliny a životně důležité látky.

Jejich snahou je přinášet na trh velmi kvalitní přírodní produkty. Tvrzení: přirozenost – od suroviny až po konečný produkt v několika výrobních krocích. To jim umožňuje nabízet produkty v jejich nejčistší přírodní formě a účinku bez použití umělých přísad.

Mono tým

MONO BUDOUCNOST

Mono Market je zkratka pro sílu a účinek rostlinné výživy. Používáme pouze přírodní ingredience, které neobsahují umělé přísady. Všechny produkty jsou vyráběny v Německu nebo Rakousku a podléhají nejpřísnějším potravinovým kontrolám. Kromě toho využívají nezávislé laboratoře, které pravidelně jejich produkty testují a certifikují.

mono tee