11.-14.6. máme dovolenou. Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Sonnentor

Logo_Sonnentor_4C_schwarzgelb

Snaží se, aby většina jejich surovin pocházela z nejbližšího okolí. Každý rok v únoru se setkávají s českými biopěstiteli a sedláky. Na těchto setkáních vždy uvědomují, jak důležitá je u potravin lokální, přímá a férová spolupráce.

Jejich sedláci obhospodařují ekologicky stovky hektarů a dobrovolně si zvolili těžší cestu - nepoužívají žádná syntetická hnojiva či postřiky. Uvědomují si, jak obrovský dopad na své okolí a hlavně na krajinu kolem nich mají vlastně jen několik lidí, kteří v podnikání zvolili jiný životní postoj trvalé udržitelnosti.

Právě podporou ekologického zemědělství přispívají k utváření biodiverzity v krajině, a tím ji dělají krásnější. Všímají si také, jak práce v souladu s přírodou přivádí lidi k pokoře a hluboké životní moudrosti.

Usilují o to, aby nabídli poctivou férovou výkupní cenu a jejich dodavatelé mohli být soběstační vůči svým rodinám. Tímto se snaží v české kotlině podpořit fungování malých rodinných ekologických statků.

2 položek celkem
sonnentor Aladinovo koření do kávy
Novinka
88,39 Kč bez DPH
99 Kč / ks

Orientální směs koření ke kávě nebo k dochucení dezertů. Vůni koření dominuje svěží citronový tón kardamomu se sladce smyslným tónem skořice.

 

 

 

 

60882
Sonnentor Čajový adventní kalendář krabička
107,44 Kč bez DPH
130 Kč / ks

Adventní kalendář z výběrové jemné mléčné čokolády v BIO kvalitě s vánočním designem v rozkládací krabičce.

60747

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem