Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč.

Morgenland BIO strouhaný kokos 150 g

Akce
Neohodnoceno
Značka: Morgenland
65 Kč / ks 58,04 Kč bez DPH
Je skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Strouhaný kokos v nejvyšší kvalitě Demeter.

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

BIO strouhaný kokos

 

Strouhaný kokos v nejvyšší kvalitě Demeter. 

  • 100% organický
  • vegan

Certifikát Demeter je považován za nejvyšší známku kvality a označuje produkty, které byly vyrobeny podle nejpřísnějších pravidel. To platí i pro suroviny. Demeter jde ještě o krok dál než bio, a proto je považován za nejvyšší stupeň certifikace pro potraviny a přírodní kosmetiku.

 

Složení:

Kokosový ořech*

 * z ekologického zemědělství
 

mceclip0-30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MorgenLand_Logo_RGB_500px

Příběh Morgenlandu začíná již v roce 1979 prodejem čaje, koření a sušeného ovoce do prvních bio obchodů v severním Německu. V té době bylo obtížné nebo dokonce nemožné získat certifikované bioprodukty opravdu dobré kvality – zejména pokud šlo o zboží, jako jsou kokosové ořechy nebo sušené mango, které pocházelo ze zámoří. Společnost MorgenLand se angažovala, navázala intenzivní kontakty a dokonce i vlastní ekologické projekty a v následujících desetiletích se vyvinula ve vzkvétající středně velkou ekologickou společnost.

Dnes je v sortimentu více než 120 produktů MorgenLand. Společnost pokračuje v zásobování německých maloobchodníků s biopotravinami. Přibližně 100 zaměstnanců zaměstnává specialista na bio ovoce, ořechy a kokosové produkty v dolnosaském Oytenu.

Respekt

Poslání je založeno na hlubokém přesvědčení, že vzájemný respekt je základem lidské interakce a smysluplného života. Stejně tak jsou přesvědčeni, že ekologické zemědělství je nejmodernější a nejudržitelnější formou zemědělství a nabízí nejlepší vyhlídky na budoucnost vhodnou pro vnoučata.

Průhlednost

 Jsme přesvědčeni, že upřímnost, otevřenost a transparentní komunikace na všech úrovních mohou vytvořit důvěru, která je nezbytná pro dlouhodobé úspěšné podnikání. Kontrolovaná a certifikovaná bio kvalita všech jejich surovin je a zůstává základem pro důvěryhodnou komunikaci v každodenní práci.

Odpovědnost

Značka MorgenLand by neexistovala bez bohatých plodů naší krásné země. Proto cítí odpovědnost za to, jak se na naší planetě zachází s přírodou, půdou, rostlinami a živočichy – zejména v regionech, odkud produkty pocházejí. Proto již desítky let spolupracují s vybranými pěstitelskými partnery z celého světa, se kterými mohou sdílet svou lásku k ekologickému zemědělství i jejich know-how od udržitelného pěstování až po šetrné a hodnotné zpracování. Tímto způsobem přispívají ke světu, který bude i zítra bohatý a bude stát za to v něm žít.