Doprava od 1700 Kč zdarma. Ostatní od 49 Kč přes Balíkovnu.

Natursutten skleněná kojenecká láhev antikoliková 120 ml - 2 ks

Neohodnoceno
Značka: Natursutten
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Je skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Kojenecké lahve z borosilikátového skla. Sklo je bezpečnější volbou, neboť neobsahuje BPA/BPS a další škodlivé chemikálie.

 

Detailní informace

Nejnižší cena na trhu
Nejnižší cena na trhu
Nižší ceny nehledejte
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Zboží můžete mít už zítra
Zavolejte kdykoliv
Zavolejte kdykoliv
Na telefonu jsme nonstop

Detailní popis produktu

list vlevo_

  Kojenecká láhev ze skla 

 

Měkkost přírodního kaučuku na bradavce vytváří zážitek z krmení, který věrně simuluje kojení, a antikolikový dvojitý ventil láhve zajišťuje rovnoměrnější tok mléka a zabraňuje kolikám a plynatosti.

Každá láhev je dodávána s dudlíkem s pomalým průtokem.

Žádné díly neobsahují BPA, ftaláty, polykarbonáty a PVC.

Proč zvolit skleněné kojenecké lahvičky?

Sklo je bezpečnější volbou pro kojenecké lahve. Na rozdíl od plastu nemůže vyluhovat chemikálie do mléka nebo šťávy (včetně BPA/BPS). Na rozdíl od plastu neškrábe – a škrábance mohou obsahovat bakterie. Sklo je také ekologičtější volbou, je opakovaně použitelné a recyklovatelné – plastové lahve po skončení životnosti obvykle končí na skládce. 

 

Kartonový obal je ze 100% recyklovaného papíru.

  

Lahvička Natursutten při kojení

  

Kojenecké lahve jsou vyrobeny ve francii z borosilikátového skla a savičky z přírodní pryže spolu s plastovým kroužkem, uzávěrem, těsněním a antikolikovým dvojitým ventilem jsou vyrobeny výhradně v Itálii. 

Výrobky mají akreditaci Evropské komise pro bezpečnost. A jelikož se vyrábí z pouze přírodních materiálů, jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společnost ConsumerLab v Dánsku navrhuje a testuje produkty Natursutten® a zajišťuje, že splňují přísné evropské normy. 

 

Použití:

Láhve odolávají teplotním šokům, jako je vaření nebo mrazení. Pozor! Savičky rozhodně sejměte, ty teplotním šokům neodolávají. 

Před prvním použitím láhev nejprve vyvařte nebo projeďte myčkou, aby se sterilizovala. Všechny části – kromě přírodních savek – lze mýt v myčce. Savičky by měly být sterilizovány zpočátku 5 minut ve vroucí vodě. Následně lze mýt ručně pod studenou tekoucí vodou s použitím jemného tekutého mýdla – ne v myčce na nádobí.

Umístěte savičku opatrně dovnitř kroužku. Následně vložte antikolikový dvojitý ventil (úzkým vrškem nahoru). Naplňte lahvičku a našroubujte těsnící kroužek se savičkou a antikolikovým ventilem na lahvičku. Dejte pozor, abyste těsnící kroužek příliš neutáhli.

Složení:

100 % přírodní latexový kaučuk ze stromu Hevea brasilense, borosilikátové sklo, plastové díly z polypropylenu.

větvička

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

logo

 

Společnost Natursutten byla založena v roce 2006 matkou tří dětí, aby nabídla zcela přírodní, bezpečnější produkty pro kojence a batolata. Společnost Natursutten chce našim dětem a našemu životnímu prostředí zajistit budoucnost bez chemikálií tím, že vyrábí vysoce kvalitní produkty bez toxinů, které kojenci a děti milují.

 100% přírodní

NATURSUTTEN je vyroben ekologicky udržitelným způsobem z čistého přírodního kaučuku ze stromu Hevea brasiliensis. Design, společnost a myšlenka jsou dánské a produkt je vyráběn výhradně v Itálii.

Protein, který může ve vzácných případech vyvolat alergii na latex, je během výroby eliminován.

Všechny dudlíky NATURSUTTEN jsou certifikovány podle směrnice Evropské unie (EU) týkající se bezpečnosti, zdraví a životního prostředí. (Požadavky na bezpečnost dudlíku podle evropské normy EN 1400).

 

 

V dudlíku nenajdete: 

🚫 Látky vyvolávající alergii

🚫 Umělá barva

🚫 Látky způsobující rakovinu

🚫 Látky narušující hormony

🚫 Chemická změkčovadla

🚫 Parabeny, PVC a ftaláty

schnuller-natural-rund (1)

 

 

 

Výroba přírodního kaučuku

Pěstování přírodního kaučuku zahrnuje sloučení řady vědních oborů do soudržného provozu a plánu.

Výsadba

Aby se nastartoval proces výroby kaučuku, zemědělci zasadí semena, která rostou po dobu 12-18 měsíců. Jakmile jsou vhodná pro roubování, jsou semena odstraněna z prostředí jejich školky a vysazena na plantáži. Zatímco pupen roste rychle, strom se musí nechat zrát 6-7 let. 

Sklízení

Kombajny oholí kousek kůry a poté vyříznou čáru do odhalené kůry do hloubky necelého centimetru. Mléčně bílá tekutina, latex, odkapává a stéká po kůře do připravených nádob. Toto pokračuje i v dalších dnech, přičemž nové záplaty se řežou těsně pod tou předchozí, dokud není prořezán celý strom. Jakmile je jedna strana stromu "vyklepána", proces se opakuje na druhé straně stromu.

Malajská pryžová deska

Kaučukové plantáže v Malajsii jsou vlastněny a provozovány vládou a kontrolovány Malajskou kaučukovou radou.

V NATURSUTTEN dbají na udržitelnost a spravedlivý obchod. Prostřednictvím Malaysian Rubber Board platí procento peněz, které utratí za mízu z přírodního kaučuku, aby podpořili udržitelný průmysl. Tyto peníze se použijí k opětovné výsadbě kaučukovníků, investicím do výzkumu a vývoje s cílem zajistit udržitelnou budoucnost gumáren v Malajsii. 

 

schnuller-butterfly-ergonomisch (1)     schnuller-natural-rund